Дзюдоїсти Кіровоградщини стали бронзовими призерами Гран-Прі Кореї

Кількість переглядів - 541

Члени збірної команди України з дзюдо Дмитро Лучин (100 кг) і Кеджао Ньябалі (91 кг) успішно виступили на одному з останніх стартів сезону - Гран-Прі Кореї, що пройшов на острові Чеджу. Обидва спортсмени, що на всіх змаганнях із 2013 року представляють Київ і Кіровоградську область, вибороли бронзові медалі турніру.

Загалом на Гран-Прі Кореї збірна України здобула дев'ять медалей різного гатунку: одну золоту, дві срібні та шість бронзових і в піднесеному настрої повернулася на рідну землю.

У перший день Гран-Прі Кореї наші дзюдоїсти завоювали чотири медалі, в тому числі золоту - чемпіоном став Сергій Дребот ( 73 кг). Ще три медалі в скарбничку збірної України поклали Георгій Зантарая (66 кг), Марина Черняк (48 кг) і Шушана Гевондян (57 кг). Ці дзюдоїсти вибороли бронзові нагороди.

На жаль, у другий день турніру золото нам не підкорилося. Окрім бронзових нагород Лучина і Ньябалі, срібними призерами змагань стали Артем Блошенко ( 100 кг) і Вікторія Туркс ( 78 кг) впевнено йшли по турнірній сітці, в прекрасному стилі долаючи своїх суперників, а «бронзу» при мірив Станіслав Бондаренко.

Цей турнір став останнім для збірної України в міжнародному календарі змагального року.