БК «Кіровоград-2» програв черкащанам на домашньому майданчику

Кількість переглядів - 1083

Другої поразки у нинішньому чемпіонаті України з баскетболу в першій лізі зазнав БК «Кіровоград-2». Кривдниками нашої команди знову стали «Черкаські мавпи-2» які змусили відчути гіркоту поразки підопічним Андрія Білозерського на власному паркеті вчора, 25 грудня.

Перша чверть була за гостями, які нав’язали кіровоградцям свою гру і цілком закономірно їх переграли – 23:13. Дві наступні 10-хвилинки вже домінували баскетболісти БК «Кіровоград-2» і перед заключною чвертю з незначним відривом випереджали конкурентів 53:49. Однак на вирішальний відрізок господарів не вистачило. Його вони повністю провалили (9:18), зазнавши підсумкової поразки 62:67, і втратили такі важливі очки в останньому в нинішньому році матчі.
Відмінно гру з мавпами провів Владлен Бережний, який був кращим серед кіровоградців і за результативністю (20 очок) і за підбиранням (14), оформивши таким чином дабл-дабл. Та без партнерів по команді, які не змогли його підтримати, зусиль Бережного виявилося замало.