БК «Кіровоград» привіз важку перемогу з Харкова

Кількість переглядів - 525

Вояж баскетболістів БК «Кіровоград» до Харкова видався надзвичайно складним, де місцевий «Авантаж-Політехнік» 12 січня дав справжній бій підопічним Ігоря Чигрінова.

Провал наших баскетболістів у першій чверті, відносно рівна боротьба у двох наступних і лише 2-очкова перевага (68:66) перед вирішальною 10-хвилинкою. В останній чверті кіровоградцям вдалося на результативні атаки господарів відповісти тією ж монетою і завершити гру на свою користь. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 91:95, і додому баскетболісти БК «Кіровоград» поїхали у гарному настрої, а перемога дозволила утриматися серед лідерів вищої ліги.  Успіху гостей неабияк посприяли 46 очок, які дуетом накидали Деандре Мейс (27) і Станіслав Овдєєнко (19).

БК «Авантаж-Політехнік» - БК «Кіровоград» 91: 95 (21:16, 24: 27, 21: 25, 25:27)

Інші матчі регулярного чемпіонату України сезону 2013/2014 у чоловічій Вищій лізі, що відбулися 12 січня:

«Авангард» – «Лучеськ-Університет» 83:74
БК «Київ – Вовча зграя» – «СоюзБаскетУголь» 53:85