Перший старт легкоатлетів

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 693

12 січня в спортивному комплексі СДЮШОР-2 ім.В.Верхоланцева відбувся перший легкоатлетичний старт року в області. Регіональні змагання заплановані з метою відбору дорослої команди для участі в командному чемпіонаті України, який відбудеться 27-28 січня в місті Запоріжжя.

В обласних змаганнях взяли участь більше 100 учасників з Кіровограда, Знам`янки, Маловисківського, Новомиргородського та Олександрівського районів.

Переможцями та призерами змагань стали:

60 м. з бар`єрами:

1. Кожухар А. – 8.8с (СДЮШОР-2) тр. В. Абраменко;

60м. (жінки):

1.     Павлюк Д. – 7.7с (КДЮСШ-2) тр. В. Нищеменко;
2.     Паладій М. – 7.8с (СДЮШОР-2) тр. В. Абраменко;
3.     Каргаполова А. – 7.9с (ОКДЮСШ «КОЛОС») тр. П. Армашов;

60м. (чоловіки):

1.     Пархоменко В. – 6.6с (КДЮСШ-2) тр. В. Нищеменко;
2.     Скворцов В. – 6.9с (Спартак-2002) тр. С. Ковальчук;
3.     Неруш Є. – 6.9с (7.1ф) (Спартак-2002) тр О. Шостак;

400м (жінки):

1.     Паладій М. – 1.01.4хв (СДЮШОР-2) тр. В. Абраменко;
2.     Заіка І. – 1.07.8хв (Спартак-2002) тр. О. Шостак;
3.     Осадча Л. – 1.08.8хв (Мала Виска) тр. О. Шостак;

400м (чоловіки):

1.     Піменов Д. – 55.2с (Новомиргород) тр. О. Дарієнко;
2.     Кучеренко Д. – 56.9с (Спартак-2002) тр. О. Шостак;
3.     Білоусов С. – 57.1с (Олександрівка) тр. В. Савченко;

800м (жінки):

1.     Маруценко В. – 2.33.4хв (СДЮШОР-2) тр Н. Абраменко;
2.     Миронюк О. – 2.38.3хв (Новомиргород) тр. О. Дарієнко;
3.     Демченко В. – 2.40.3хв (Олександрівка) тр. В. Приймак;

800м (чоловіки):

1.     Кучеренко Д. – 2.02.5хв (Спартак-2002) тр. І. Шостак;
2.     Роздобудько О. – 2.06.2хв (СДЮШОР-2) тр. В. Приймак;
3.     Петух В. – 2.10.0хв (СДЮШОР-2) тр. Н. Абраменко;

1500м (жінки):

1.     Заіка І. – 5.39.0хв (Спартак-2002) тр О. Шостак;

1500м (чоловіки):

1.     Сенчишин В. – 4.14.7хв (Спартак-2002) тр. І. Шостак, В. Лизень;

Висота (жінки):

1.     Сурженко М. (СДЮШОР-2) – 135см

Висота (чоловіки):

1.     Алімський В. – 190см (СДЮШОР-2) –тр. Г. Михалюкова;
2.     Антипов О. – 170см (СДЮШОР-2) – Г. Здітовецький;

Потрійний стрибок (жінки):

1.     Дюбанова А. – 11.68м. (КДЮСШ) – тр. В. Нищеменко;
2.     Колос А. – 11.13м (СДЮШОР-2) – тр. Г. Здітовецький;

Потрійний стрибок (чоловіки):

1.     Корінний Д. – 13.85м (самостійно);

Довжина (жінки):

1.     Берладіна К. – 5.20м (СДЮШОР-2) тр. В. Абраменко;
2.     Гречановська М. – 5.07м (КДЮСШ-2) тр. В. Нищеменко;
3.     Ткаченко А. – 5.00м (СДЮШОР-2) тр. В. Абраменко;

Довжина (чоловіки):

1.     Моров А. – 6.19м (Спартак) тр. О. Тесленко;
2.     Поплавко Я. – 6.18м (Знам’янка) тр. Поплавко;
3.     Петленко М. – 5.72м (Спартак) тр. О. Тесленко.

 
Прес-служба ФЛАКО

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв