Легкоатлети зі всієї області змагалися в Кіровограді (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 832

Традиційно на початку року в спортивному комплексі СДЮШОР-2 імені В. Верхоланцева відбувалися легкоатлетичні змагання пам’яті Клавдії Федорівни Скворцової серед юнаків та дівчат 1997 р.н та молодших.

За життя неможливо було уявити жодних змагань королеви спорту без генерального секретаря ФЛАКО, заступника голови обласної організації ФСТ «Колос» Клавдії Скворцової.
На урочистому параді відкриття теплі слова пам’яті сказали президент ФЛАКО Геннадій Заболотний, віце-президенти ФЛАКО Олег Соколовський та В’ячеслав Нищеменко. Слід окремо відмітити звернення до учасників президента ФЛАКО, який озвучив інформацію про реконструкцію спортивного комплексу СДЮШОР-2 в 2014 році з закладанням у нього легкоатлетичного ядра з віражами по колу.
Щодо змагань, то вони були проведенні на досить професійному рівні. Система відбору атлетів була комп’ютеризованою, а суддівство без суттєвих нарікань.
Учасниками змагань стали близько 200 атлетів із 18 команд (14 ДЮСШ регіону). Не брали участь у зв’язку з фінансовими труднощами команди лідери серед районів Маловисківської та Новомиргородської РДЮСШ.

Протягом 18-19.01.2014р переможцями та призерами обласних змагань (I тур) пам’яті К.Ф. Скворцової стали:

60м  з бар'єрами
Юнаки 1999 р.н. та мол.
1.Грицик Я. 11,0с (Гайворонська ДЮСШ, тренер В. Кузь);
Дівчата 1997-1998 р.н:
1.Литвиненко К. 10,0с (тренер Семенченко Т.);

 

Дівчата 1999 р.н. та мол.
1.Дзюбіна К. 9,3с (СДЮШОР – 2 № 1 команда, тренер В. Абраменко);
2.Гуслиста Н. 11,4с (Гайворонська ДЮСШ, тренер В.Кузь);

60м
Юнаки 1997-1998 р.н
1.Неруш Є. 6,9с (Спартак-2002 №1маловисківське відділення, тренер. О.Шостак);
2.Царенко Є. 7,0с (К3 ДЮСШ-2№1, тренер В. Нищеменко);
3. Медведенко М. 7,2с (Спартак-2002№1 маловисківське відділення, тренер О.Шостак);
Юнаки 1999 р.н. та молодші
1. Майтало Д. 7,2с (СДЮШОР-2 №1, тренер Г. Михалюкова);
2. Бобровський О. 7,6с (Спартак-2002 №1 маловисківське відділення, тренер В.Лизень);
3.Іванов Є. 7,9с (ДЮСШ «Спартак», тренер О.Тесленко);

Дівчата 1997-1998 р.н.
1.Литвиненко К. 8,1с (тренер Т. Семенченко);
2. Хоменко Д. 8,3с (Спартак-2002 №1 маловисківського відділення, тренер О. Шостак);
3. Крицька Я. 9,0с (К3 ДЮСШ -2№2, тренер Т.Соломко);
Дівчата 1999 р. н та молодші
1.Павлюк Д. 7,9с (К3 ДЮСШ-2№1 тренер В. Нищеменко);
2.Татар С. 8,4с (Спартак-2002 №1маловисківського відділення,тренер,В.Лизень)
3.Костюк А. 8,6с

200м
Юнаки 1997-1998 р.н:
1.Царенко Є. 24,9с (К3ДЮСШ №2, тренер В. Нищеменко);
2. Неруш Є. 25,6с (Спартак-2002№1 маловисківське відділення, тренер О. Шостак);
3.Чорний С. 25,7с (Олександрівська РДЮСШ, тренер В.Приймак);

Юнаки 1999 р.н та молодші:
1.Майтало Д. 25,8с (СДЮШОР-2 №1,тренер,Г. Михалюкова);
2.Бобровський О. 27,2с (Спартак-2002№1 маловисківського відділення, тренер В.Лизень)
3.Рискаль О. 27,2с (Олександрівська РДЮСШ, тренер В. Приймак);
Дівчата 1997-1998 р.н.
1.Гвритішвілі А. 27,7с (СДЮШОР-2 №1,тренер В. Абраменко)
2.Каргаполова А. 28,6с (ОК ДЮСШ «Колос», тренер П.Армашов)
3.Літвіненко К. 28,8с (тренер,Т.Семенченко)
Дівчата 1999 р.н. та молодші
1. Дзюбіна К. 28,5с (СДЮШОР-2 №1,тренер В.Абраменко)
2.Яковська А. 29,5с (ДЮСШ «Спартак»,тренер О.Тесленко)
3.Татар С. 29,3с (Спартак-2002 №1 маловисківського відділення, тренер В.Лизень)

400м
Юнаки 1997-1998 р.н.
1.Онойко В. 58,0с (ДЮСШ «Спартак»,тренер О.Тесленко)
2.Щербак В. 58,8с (Новоархангельськ «Колос», тренер В.Кравченко)
3.Грицик Я. 1,01,6с (Гайворонська ДЮСШ, тренер В.Кузь)
Юнаки 1999 р. н та молодші
1.Ситник В. 59,6с (Спартак-2002 №2,тренер В Лизень)
2.Рискаль О. 1,01,7хв(Олександрівська РДЮСШ, тренер В.Приймак)
3.Чабаров Е. 1,05,0хв (ДЮСШ «Спартак»,тренер О.Тесленко)
Дівчата 1997-1998 р.н.
1.Гвритішвілі А. 1.02.7хв (СДЮШОР-2 №1,тренер В.Абраменко)
2.Осадча Є. 1,06,8 хв (Спартак-2002 №1 маловисківського відділення, тренер О.Шостак)
3.Мунтян К. 1,08,4хв. (СДЮШОР-2 №1,тренер В.Абраменко)
Дівчата 1999 р.н. та молодші
1.Компанієць К. 1,10,6хв (Олександрівка «МОН», тренер В.Приймак)
2.Медведєва А. 1,11,2хв. ( ОКДЮСШ «Колос», тренер П.Армашов)
3.Руденко І. 1,11,7хв. (Новоархангельск, тренер В.Кравченко)

800м
Юнаки 1997-1998 р.н.
1.Щербак В. 2,15,7хв. (Новоархангельск, тренер В.Кравченко)
2.Миценко Я. 2,28,0хв (Спартак-2002 №2, тренер В.Лизень)
3.Пересунько С. 2.31.9хв (Олександрівка, тренер В.Приймак)
Юнаки 1999 р.н. та молодші
1.Білецький А. 2,20,0хв (Спартак-2002 №1, тренер О.Шостак)
2.Ситник В. 2,20,5хв (Спартак-2002 №2 тренер В.Лизень)
3.Ладик М. 2,34,7хв
Дівчата 1999 р.н. та молодші
1.Руденко І. 2,46,2хв (Новоархангельск, тренер В.Краченко)
2.Саласенко Я. 2,53,7хв ( СДЮШОР-2 №2, тренер Н.Абраменко)
3.Бондаренко Т. 2,5,5хв (Олександрівка, тренер В.Приймак)

1500м
Юнаки 1997-1998 р.н.
1.Симботяну Д. 4,51,9хв (Спартак-2002 №2, тренер В.Лизень)
2.Нагаєць Д. 5,00,5хв (Олександрійська ДЮСШ, тренер В.Гриценко)
3.Тарасов С. 5,12,3хв (Олександрійська ДЮСШ, тренер В. Гриценко)
Юнаки 1999 р.н. та молодші
1.Білецький А. 5,13,7хв ( Спартак – 2002 №1, тренер О.Шостак);
2.Діжков В. 5,16,2хв («Спартак», тренер Д.Капінус);
3.Слободяник Ю. 5,25,2хв (Гайворон, тренер В.Кузь);
Дівчата 1997-1998 р.н.
1.Заіка І. 5,21,1хв (Спартак – 2002 №1, тренер О.Шостак)
2.Демченко В. 5,37,1хв (Олександрівка, тренер В.Приймак)
3.Кучеренко А. 5,51,9хв (К3 ДЮСШ №2, тренер В.Нищеменко)
Дівчата 1999 р.н.
1.Онісімова К. 5,59,7хв (Знам’янський р-н)
2.Журавльова І. 6,14,2хв (Олександрія, тренер В.Гриценко)
3.Сядро А. 6,14,6хв (Олександрія, тренер В.Гриценко)

3000м
Юнаки 1999 р.н. та молодші
1.Куц С. 12,16,9хв (ОКДЮСШ «Колос», тренер П.Армашов)
Дівчата 1997-1998 р.н.
1.Кучеренко А. 12,16,0хв (К3 ДЮСШ №2, тренер В.Нищеменко)

Стрибки у довжину
Юнаки 1997-1998 р.н.
1.Балаєнко Є. 5,22м (СДЮШОР-2 №1, тренер Г.Здітовецький)
2.Куленіков І. 5,72м (СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)
3.Чорний С. 5,62м (Олександрівка, тренер В .Приймак)
Юнаки 1999 р.н. та молодші
1.Пікаш Д. 5,23м (СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)
2.Мокряк А. 5,11м (СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)
3.Жовтенко В. 5,05м (Олександрівка, тренер В.Приймак)
Дівчата1997-1998 р.н.
1.Дюбанова А. 5,18м (К3 ДЮСШ2, тренер В.Нищеменко)
2.Петренко Ю. 4,66м (СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький)
3.Крицька Я. 3,7м (К3 ДЮСШ-2 №2, тренер Т.Соломко)
Дівчата 1999 р.н. та молодші
1.Яковська А. 4,71м («Спартак», тренер О.Тесленко)
2.Ухнят К. 4,47м (К3 ДЮСШ-2 №1, тренер, В.Нищеменко)
3.Руткевич Л. 4,23м (тренер Т.Семенченко)

Потрійний стрибок
Юнаки 1997-1998 р.н.
1.Чепурний А. 11,76м (Олександрія, тренер В.Гриценко)
2.Кондратенко А. 9,73м (К3ДЮСШ-2 №2, тренер В.Політовський)
Дівчата 1999 р.н. та молодші
1.Павлюк Д. 10,45м (К3 ДЮСШ-2 №1, тренер В.Нищеменко)
2.Ухнят К. 9,45м (К3 ДЮСШ-2 №1, тренер В.Нищеменко)
3.Бойко К. 9,44м (К3 ДЮСШ-2 №1, тренер В.Нищеменко)

Стрибки у висоту
Юнаки1997-1998 р.н.
1.Балаєнко Є. 190см (СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький)
2.Кушніпов І. 190см (СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький)
3.Антіпоа О. 170см (СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Михайлюкова)
Юнаки 1999 р.н. та молодші
1.Мокряк А. 175см (СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)
2.Пікаш Д. 165см (СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Здітовецький)
3.СоловйовЯ. 130см (СДЮШОР-2 №2, тренер Г.Михайлюкова)
Дівчата 1997-1998 р.н.
1.Петренко Ю. 165см (СДЮШОР-2№1, тренер Г.Здітовецький)
Дівчата 1999 р.н. та молодші
1.Кошелева А. 120см (Спартак-2002 №2, тренер Г.Михалюкова)
2.Коваленко С. 120см (Спартак-2002 №2, тренер Г.Михайлюкова)
3.Безпала Д. 110см (К3 ДЮСШ-2 №2, тренер Т.Соломко)

Естафета
Юнаки
1.Спартак-2002 №1-1,26,6хв
2.Олександрівська ДЮСШ - 1,31,4хв
3.Спартак-2002 №2 - 1,32,6хв
Дівчата
1.СДЮШОР-2 №1 - 1,35,9хв
2.Спартак-2002 №1 - 1,37,3хв
3.СТВ (Семінченко Тетяна В’ячеславівна) - 1,39,0хв

Командні результати (після I туру):
1.СДЮШОР-2 №1 команда ім. В.Верхоланцева - 492очка
2.Спартак-2002 №1 м.Кіровоград - 463
3.К3 ДЮСШ-2 №1 м.Кіровоград - 385
4.Олександрівська ДЮСШ МОН №1 - 305
5.ДЮСШ «Спартак» ФСТ «Україна» - 289
6.СТВ-253
7.СДЮШОР-2 №2 - 230
8.Спартак-2002 №2 - 166
9.Олександрійська ДЮСШ - 142
10.Новоархангельська ДЮСШ МОН - 124
11.ОКДЮСШ «КОЛОС» - 120
12.Новоархангельська ДЮСШ «Колос» - 103
13.Гайворонська ДЮСШ - 80
14.Олександрівська ДЮСШ МОН №2 - 68
15.Добровеличківська ДЮСШ - 66
16.К3ДЮСШ-2 №2 - 63
17.Знам’янська РДЮСШ - 49
18.ДЮСШ Кіровоградського р-ну - 45

Кращими легкоатлетами змагань у своїх вікових групах стали Євген Неруш (ДЮСШ «Спартак-2002, тренер О.Шостак), Антон Мокряк (СДЮШОР-2, тренер В. Абраменко), Юлія Петренко (СДЮШОР-2, тренер Г.Здітовецький), Катерина Дзюбіна (СДЮШОР-2, тренер В. Абраменко), Юлія Петренко (СДЮШОР-2, тренер Г. Здітовецький). Цінні та смачні подарунки учасникам надали В. Нищеменко, В. Подкопайло, О. Соколовський.

Ігор Шостак, прес-служба ФЛАКО

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв