Переможний дубль «Єлисавет-Баскет-2»

Кількість переглядів - 772

БК «Єлисавет-Баскет-2» провів дві домашні гри у черговому турі регулярного чемпіонату України в першій лізі серед жінок проти дніпропетровських баскетболісток з команди «ДВУФК-СДЮШОР №5». В обох зустрічах господарки були сильнішими, однак перемоги далися їм нелегко.

Вчора, 25 січня, між командами відбувся перший матч. Насичена непоступлива боротьба протягом першої половини зустрічі, в якій поперемінно команди виривалися вперед, лише довела, що на паркеті зійшлися достойні суперниці. Дівчата з Дніпропетровська надійно грали в обороні, демонстрували швидку, комбінаційну гру в нападі і змогли на велику перерву піти з 4-очковою перевагою (36:32).
Вирішальними стали дві заключні чверті, де на майданчику домінували єлисаветчанки. Людмила Коваленко перебудувала гру своїх підопічних, які суттєво додали у швидкості, почали грати агресивніше. До такого повороту подій суперниці виявилися неготовими, тому 12-очкова перевага стала закономірним результатом першого дня протистояння.

БК «Єлисавет-Баскет-2» - «ДВУФК-СДЮСШОР-5» - 71:63 (18:17, 14:19, 19:11, 20:16)

Найрезультативнішими у складі господарок стали Тетяна Лисенко (14 очок), Jkmuf Сівакова (14), Оксана П’янтак (12+6+0).

Сьогодні, 26 січня, команди зустрілися вдруге і цього разу гості були дуже близькими до реваншу. Команди обмінялися перемогами у першій-другій чверті. Дівчата з Дніпропетровського вищого училища фізичної культури врахували помилку попереднього дня і не дозволили господаркам нав’язати свою гру у третій 10-хилинці, вигравши її з 4-очковою перевагою. Перед останнім відрізком підопічні Людмили Коваленко поступалися (53:56), але в заключній чверті зуміли на останніх секундах вийти вперед і вдруге святкувати перемогу.

БК «Єлисавет-Баскет-2» - «ДВУФК-СДЮШОР№5» 76:70 (20:14, 13:18, 20:24, 23:14)

Передусім, у цій зустрічі проявила себе Наталія Покровенко, які оформила дабл-дабл (15 очок + 10 результативних передач). Лише одного підбирання не вистачило Вікторії Кондусь  (14+9) для свого «дабла». Вагомий внесок у перемогу зробила і Тетяна Гаїв (11 очок+7 підбирань).