У битві лідерів «Єлисавет-Баскет» вдруге взяв реванш

Кількість переглядів - 663

Схоже, лідери жіночого чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі взяли собі за традицію перемагати одна одну на майданчику суперниць. Сьогодні дівчата з «Єлисавет-Баскет» у столиці взяли реванш у «НПУ-Динамо» за поразку тритижневої давнини і знову зрівнялися з киянками за перемогами в очних протистояннях – 2:2.

Кіровоградки не віддали господаркам жодної чверті, лише заключну 10-хвилинку звівши внічию. Цього разу підопічні Вікторії Большакової підготувалися до зустрічі зі своїми принциповими суперницями дуже серйозно, які у свою чергу не грали з притаманною їм агресивністю. Не кращим чином провели матч і американські легіонерки "Динамо". Натомість киянки дали можливість грати головній нашій зброї – Аліні Ягуповій. Сьогодні вона творила дива, влаштувавши безжальний обстріл киянок. 42 очки у нинішньому чемпіонаті Аліна не набирала навіть на куди слабших суперницях. А 8 підбирань і така ж кількість результативних передач лише доводять, що у Києві був бенефіс Ягупової. Та не можна забувати про всіх єлисаветчанок, які як-ніколи виглядали одним монолітом і разом привели команду до впевненої перемоги: Катерина Римаренко (22+7+3), Тані Робінсон (12+5), Оксана Кісільова (6+9+4), Ольга Дубровіна (4+4+6).

«НПУ-Динамо» – «Єлисавет-Баскет» 66:86 (11:14, 17:25, 13:22, 25:25)

У турнірній таблиці, незважаючи на поразку киянок, змін не відбулося. Баскетболістки з «НПУ-Динамо» продовжують очолювати чемпіонат за рахунок більшій кількості зіграних ігор. «Єлисавет-Баскет» посідає другу сходинку маючи три гри в запасі.
Наступну гру наші баскетболістки проведуть знову в Києві проти «ТІМ-Скуфу» 7 лютого, який у чемпіонаті іде третім.