БК «Кіровоград» здолав опір дублю «Хіміка»

Кількість переглядів - 800

Видовищну та результативну гру продемонстрували баскетболісти БК «Кіровоград» та южненського «Хіміка-2» сьогодні, 2 лютого, у черговому матчі регулярного чемпіонату України у вищій лізі. У недільній грі обидвом командам вдалося перетнути 100-очкову відмітку, де результативнішими були господарі - 119:102.

Молоді проте завзяті хлопці з дублю лідера суперліги «Хіміка» продемонстрували справжній характер, самовіддану боротьбу в грі з нашими баскетболістами і заслужили повагу незважаючи на поразку.
Лише на початку першої чверті южненці декілька раз виходили вперед. Подальший перебіг подій на майданчику був передбачуваним: підопічні Ігоря Чигрінова почали збільшувати свою перевагу, однак забезпечити собі комфортний гандикап їм все ніяк не вдавалося. Гості тримали у напрузі команду з Кіровограда, не дозволяючи збільшити її у понад 20 очок, а часом навіть скорочуючи до 11 пунктів. А ближче до фінальної сирени, на сьомій хвилині заключної чверті, наші суперники примусили похвилюватися не на жарт усіх своїх вболівальників, коли южненці після серії результативних атак скоротили відставання до восьми пунктів (99:107). Тоді вже наставнику «Кіровограда» Ігорю Чигрінову довелося брати тайм-аут та терміново вносити корективи у гру, що врешті допомогло господарям взяти під контроль подальший перебіг зустрічі та довести її до чергової звитяги.

БК «Кіровоград» - БК «Хімік-2» 119:102 (32:26, 25:19, 33:31, 29:26)

Кращим бомбардиром матчу у складі БК «Кіровоград» став Станіслав Овдєєнко (31 очко) та Томас Квінтрел (24). По 16 пунктів на рахунку Деанрде Мейса та Євгеа Ворніка.

Перемога дозволила БК «Кіровоград» залишитися на вершині турнірної таблиці з 29 очками в активі принаймні до 5 лютого, коли свій матч проведе нещодавній лідер «Союзбаскетуголь». Наші баскетболісти свою наступну зустріч проведуть у Маріуполі 9 лютого проти БК «Азовмаш-2».