Дзюдоїсти Кіровоградщини здобули 10 нагород на всеукраїнському турнірі (ФОТО)

Кількість переглядів - 715

Десять медалей різного ґатунку привезли дзюдоїсти Кіровоградщини з Кременчука, де 2 лютого проходив відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті М. Тагірова серед юнаків 1999–2000 років народження.

Найвищі нагороди турніру вибороли Дмитро Гавриленко (38 кг) з Малої Виски та Денис Герман (55 кг) із Світловодська. Вони відмінно відборолися у своїх вагових категоріях і здобули звання чеміонів.
Тричі наші дзюдоїсти піднімалися на срібний п’єдестал пошани. Його підкорили світловодчани Данило Спірідович (46кг) і Кирило Бодюл (55кг) та представник Малої Виски  Андрій Ганжа (+81кг).
У п’ятьох вагових категоріях борці нашої обласної федарції посіли треті місця. Двічі це вдалося вихованцям Світловодської КДЮСШ - Владиславу Малолітку (46кг) і Сергію Лозовому (60кг). На бронзовий п’єдестал піднялися і дзюдоїсти обласного центру - Євген Уніченко (55кг) і Вадим Велков (73кг) із ОКДЮСШ "Ніка" та Георгій Корецький (60кг)  із КДЮСШ №3. Останній до речі, проявив неабияку силу волі, адже три останні сутички проводив зі зламаним пальцем, дві з яких виграв.

Для переважної більшості наших дзюдоїстів змагання на кременчуцькому статамі стали першими виїзними стартами у нинішньому році і дали можливість оцінити власні сили на початку нового сезону.
Суперечку за нагороди вели понад 100 учасників із восьми областей та одна команда з міста Старий Оскіл (Росія).