«Єлисавет-Баскет» здобув важку перемогу в «ТІМ Скуфа»

Кількість переглядів - 660

Важку перемогу здобули дівчата з БК «Єлисавет-Баскет» у Києві в матчі з «ТІМ-Скуфом» вчора, 7 лютого у 14 турі жіночого чемпіонату України у вищій лізі.

Господарки агресивно розпочали і дали прочухана кіровоградкам  у першій чверті (22:8). Дещо оговтавшись, єлисаветчанки другу десятихвилинку присвятили тому, щоб відіграти значне відставання у знахабнілих суперниць. Та їм вдалося лише його скоротити, тож на велику перерву лідерами пішли все ж столичні баскетболістки – 36:28.
Лише у третій чверті підопічні Вікторії Большакової вперше вийшли вперед і змогли за незначної 4-очкової переваги завершити її на свою користь. Відчайдушна боротьба киянок у заключній чверті заслуговує поваги, однак їм не вдалося скористатися шансом вперше у нинішньому сезоні завершити звитягою зустріч із кіровоградськими баскетболістками.

«ТІМ Скуф» - «Єлисавет-Баскет» 64:69 (22:8, 14:20, 14:26, 14:15)

Найрезультативнішою серед кіровоградок була Катерина Римаренко, яка зробила дабл-дабл (22 очка+11 підбирань). У своєму першому офіційному матчі за «Єлисавет-Баскет» на високому рівні відіграла нова легіонерка Ребекка Грушевські (14+0), яка замінила Керрі Гардін. 14 очок у кошик суперниць відправила і Аліна Ягупова, якій лише одного підбирання не вистачило до «дабла».

Чергова перемога лише закріпила за нашою командою другу сходинку у чемпіонаті. Очолює турнірну таблицю дівчата зі столичного «НПУ-Динамо», які проте зіграли на дві гри більше.
Наступну гру «Єлисавет-Баскет» проводитиме на домашньому майданчику 15 лютого проти баскетболісток із одеського БК «Інтерхім-СДЮСШОР №2».