У Кіровограді грали в хокей (ФОТО)

Кількість переглядів - 1338

За тиждень після відкриття ковзанки, майданчик у Ковалівському парку прийняв перші змагання. 8 лютого відбувся анонсований товариський хокейний матч між працівниками Кіровоградської міської ради та трьох дитячо-юнацьких спортивних шкіл відділу фізичної культури та спорту міської ради.

Інтрига, з якою так чекали цього протистояння завершилася бойовою нічиєю 4:4, але не варто підводити підсумки за закинутими шайбами, головне - той ажіотаж та емоції, які викликав матч.

Екзотичний для нашого обласного центру вид спорту зібрав чималу кількість глядачів, які звикли спостерігати за подібними баталіями з екранів телевізорів. Чи не вперше місцевій публіці випала нагода вживу побачити на ковзанах і з ключками державних службовців, перших осіб міста на чолі з мером обласного центру, яким протистояло керівництво та тренери трьох спортивних шкіл Кіровограда – комплексних ДЮСШ № 1, 2, 3. Але я переконаний, серед учасників змагань, які прийшли до Ковалівського парку цього дня о 12-й годині, жоден не пожалкував про зроблений вибір, тим більше, маючи нагоду, якої годі шукати -  відкриття ХХII зимових Олімпійських ігор, вогонь яких вчора було урочисто запалено в Сочі. Саме цій даті організатори турніру – Кіровоградська міська рада присвятила цю товариську зустріч.

Так, порівнюючи з бездоганним катанням крижаним майданчиком та дриблінгом із шайбою кращих хокеїстів світу, невпевнені рухи кіровоградських хокеїстів-аматорів часто-густо викликали посмішку, але не для шанувальників гумору та критиків організовувався цей матч. У складі обох команд переважна більшість хокеїстів не завжди впевнено трималася на ковзанах, але від того напруженість та запеклість протистояння не применшувалася. Вистачало емоцій і в цій товариській зустрічі.

Непритаманні для класичного хокею два періоди по 10 хвилин – саме стільки було відведено командам, щоб продемонструвати свої вміння не лише триматися на ковзанах, але і вправно володіти ключкою.

Першими відкрила рахунок збірна міської ради. Та недовго трималися посмішки на їхніх обличчях: незабаром суперники відновили статус кво, а до завершення першого періоду амбіційні «спортсмени» навіть вийшли уперед (2:1). На початку другої чверті мер Кіровограда Олександр Саінсус, який першу половину матчу більше переймався захистом власних воріт, активно пішов у атаку та повів за собою своїх колег. Їхня агресивна командна гра завершилися двома поспіль шайбами, автором яких став сам очільник обласного центру (3:2). Однак цього міськрадівцям було замало: вони продовжили свій натиск і вколитили четверту шайбу у ворота працівників ДЮСШ.

Тепер у ролі наздоганяючих були «спортсмени», які на все про все мали 5 хвилин. До їхньої честі, цього їм вистачило, щоб спочатку скоротити, а згодом і зрівняти рахунок (4:4). У хвилину, що лишилася до фінального свистка арбітра, обидві команди більше переймалися обороною власних воріт аніж спробами випередити одна одну, тому рахунок 4:4 став закономірним результатом протистояння цієї товариської зустрічі.

Хочеться вірити, що приклад учасників сьогоднішнього матчу наслідують більш молоді та завзяті кіровоградці, бо саме з метою популяризації хокею та залучення на безкоштовну ковзанку у Ковалівському парку якомога більшої кількості бажаючих, було організоавно цю гру.
Для охочих стати на ковзани тут створені необхідні умови: щодня з 11:00 до 19:00 діє безкоштовна видача ковзанів, і чим більше сприятиме погода, тим довше відвідувачі парку матимуть можливість проводити тут активно свій час.