«Олександрія» переграла казахів (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 676

Свій перший контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Туреччині, вчора, 12 лютого провели футболісти ПФК «Олександрія». У ньому підопічні Володимира Шарана з мінімально рахунком перемогли казахський клуб "Атирау" – 2:1.

Головним завданням матчу була перевірка фізичних кондицій олександрійських футболістів, адже щодня і в день матчу проводяться тренування.

ПФК "Олександрія"
Перший тайм: Зарубін, Сухоцький, Імереков, Запорожан (к/к), Шендрік, Кіча, Старенький, Грицук (Зейналов, 30), Озарків, Полярус, Іващенко.
Другий тайм: Леванідов, Басов, Сидоренко, Бичков, Голенков, Чорній, Гуськов, Банада, Локтіонов, Коломоєць.

Голи:  Абдулін 32 (0:1), Локтіонов 77 (1:1), Локтіонов 84 (2:1). На 27-й хвилині В.Грицук не реалізував пенальті (Шабанов).
Попередження: Абдулін 26

Наступний поєдинок олександрійці проведуть 15-го лютого. Суперником команди буде "ФК "Сабуртало" (Тбілісі, Грузія).

За матеріалами прес-служби ПФК «Олександрія»