Кіровоградські легкоатлети здобули нагороди Чемпіонату України в Сумах (ФОТО)

Кількість переглядів - 645

Вибороти право виступити на чемпіонаті світу в приміщенні, встановити особистий рекорд, набратися досвіду, здобути першу медаль національної першості в кар’єрі… На чемпіонаті України в приміщенні та молодіжному чемпіонаті в Сумах (18-22 лютого) кожен з 500 спортсменів вирішував свої завдання, пишучи тим самим захопливий спортивний сценарій.

Від Кіровоградської області в змаганнях брали участь 15 атлетів від ДЮСШ «Спартак-2002», маловисківського відділення ДЮСШ «Спартак-2002», КЗ ОСДЮШОР-2, ОШВСМ, ОКДЮСШ «Колос», Олександрівська ДЮСШ, ДЮСШ-2.
Чемпіоном України серед молоді став вихованець ОКДЮСШ «Колос» майстер спорту Олександр Шелест (директор Юрій Махно, тренер Павло Армашов). Сашко переміг своїх одноліток в бігу на 1500м.
Срібним призером в стрибках у висоту серед молоді став майстер спорту Дмитро Яковенко (КЗ ОСДЮШОР-2, директор Віталій Винокуров, тренер Геннадій Здітовецький).
До кращих спортсменів змагань слід віднести виступ майстра спорту Віталія Пархоменка з ОШВСМ (тренер В’ячеслав Нищеменко), який посів 11 місце серед дорослих з бігу на 60м.
На дистанції 800м відзначилися вихованці ДЮСШ «Спартак-2002» Віктор Сенчишин та Дмитро Кучеренко (тренери Ігор та Олександр Шостаки, Віктор Лизень). Віктор посів сьоме, а Дмитро 11 місце відповідно.
З бігу на 400м серед молоді 12 місце за вихованкою КЗ ОСДЮШОР-2 Марією Паладій (тренери Володимир та Наталія Абраменки).
Кіровоградська малочисельна збірна посіла з 27 команд змагань19 місце серед дорослих та 14 місце заліку молоді.
Зимовий період завершується. Кіровоградські легкоатлети здобули 10 медалей різного ґатунку на Чемпіонатах України в приміщенні серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих.