Ветерани настільного тенісу гідно виступили у Жовкві

Кількість переглядів - 701

Протягом двох днів у Жовкві Львівської області у найбільшому спеціалізованому тенісному залі країни СК «Лірс» проходив IV міжнародний турнір Кубок «Lirs Open-2014» в якому взяли участь 175 найсильніших тенісистів зі всіх областей України, а також представники Білорусії та Молдови.

Його учасниками були і наші майстри міні-ракетки - кіровоградці, кандидати у майстри спорту Вадим Кащенко, Олександр Паніотов і Олег Пересунько з Долинської.
Після попередніх ігор у підгрупах до першого фіналу пройшли Вадим Кащенко вік 60 років (36 учасників) і Олександр Паніотов вік 40 років (42 учасника). Олег Пересунько, який теж виступав серед тенісистів віком 40 років потрапив у другий півфінал.
Вдало турнірний шлях пройшов Олександр Паніотов, отримавши право поборотися за третє місце. Але тут йому на заваді став суперник, майстер спорту зі Львова, який зрештою і виграв цю дуель.
У своїх вікових категоріях Вадим Кащенко виборов 10 місце, а Олег Пересунько – 23.
Хоча наші тенісисти повернулися без медалей, проте на такому представницькому турнірі з найвищим рівнем конкуренції вони гідно представили наш регіон.