Волейболісти «Обленерго» привезли з Черкас перемогу і поразку (ФОТО)

Кількість переглядів - 1403

Вже декілька років поспіль кіровоградська волейбольна команда «Обленерго» бере участь у турнірах, що проводяться під егідою Федерації волейболу Черкаської області, учасниками яких є збірні декількох областей.

У листопаді 2013 року стартував аматорський турнір - відкритий чемпіонат Черкаської області з волейболу, учасниками якого є сім команд: "Обленерго" (Кіровоград), "Нафтохімік" (Кременчук), ВК "Прилуки" (Прилуки), «Меридіан» (Київ) та три черкаські команди - "Коло друзів", "Сокол" і "Азот".
Перші два тури, що пройшли у листопаді та грудні минулого року для наших волейболістів були не надто вдалими: енергетики поступилися «Нафтохіміку» і «Соколу».
10 березня кіровоградці в Черкасах, у стінах спортивної зали ПАТ "Азот" провели одразу два тури. У першій зустрічі нашим волейболістам протистояли суперники з Чернігівщини – волейбольний клуб "Прилуки". За її підсумками кіровоградці у трьох партіях були майстернішими, здобувши таким чином першу перемогу у нинішньому турнірі.
Без особливих надзусиль розібравшись із суперниками в першій партії (25:18), у наступній наші волейболісти самі собі створили проблеми. Вони лідирували 24:21, а потім було чотири втрати поспіль. Коли ж чернігівчанам для перемоги в партії лишалося взяти одне очко, кіровоградці зрівняли рахунок (25:25), максимально зібрано провели два наступні розіграші та дотиснули суперників у цій важкій партії – 27:25. Третій відрізок матчу знесилені волейболісти «Прилук» не особливо опиралися (25:13).
Попереду на кіровоградців чекав ще один матч із куди серйознішими суперником, київським «Меридіаном» - однією з найсильніших команд в київській зальній лізі з волейболу. Протистояти команді такого рівня, в якій зібралися колишні гравці волейбольної Суперліги України із досвідом виступів у європейських волейбольних чемпіонатах було вкрай важко.
Перша партія одразу продемонструвала хто на майданчику господар, в якій енергетики поступилися 18:25. У другому відрізку кіровоградці дещо пристосувалися до гри киян, і більшу його частину не відпускали суперників більш ніж на два очки, але у вирішальній частині партії занервували, почали помилятися, чим скористалися досвідчені суперники (25:20). Переламною могла стати третя партія: в ній наші волейболісти як ніколи були близькими до перемоги. Вони провели вдалу серію, а коли за рахунку 24:21 їм лишалося виграти один розіграш, знову була черга невиправданих помилок, що дала змогу «Меридіану» святкувати перемогу як у третій партії (27:25), так і в зустрічі загалом.
Наступний тур «Обленерго» проведе 22 березня з черкаським «Азотом».