«Єлисавет-Баскет» перемагає одеситок

Кількість переглядів - 480

Вчора, 12 березня, в Одесі відбувся перенесений матч чемпіонату України серед жінок у Вищій лізі між місцевим БК «Інтерхім-СДЮСШОР№2» і кіровоградками з БК «Єлисавет-Баскет». В ньому наші баскетболістки здобули впевнену перемогу (83:64) і продовжили очолювати турнірну таблицю

Інтрига у зустрічі зберігалася в перших двох чвертях протягом яких на майданчику точилася рівна боротьба, а команди почергово виходили вперед. На велику перерву баскетболістки пішли за рахунку 44:44. Та третя 10-хвилинка розставила все на свої місця. Її підопічні Вікторії Большакової виграли безапеляційно – 23:9, забезпечивши собі 14-очкову перевагу перед заключним відрізком. Останню чверть дівчата з «Єлисавет-Баскет» провели зібрано, не дозволивши одеситкам навіть скоротити відставання і довели гру впевненої перемоги.

«Інтерхім-СДЮСШОР№2» – «Єлисавет-Баскет»  64:83 (22:18, 22:26, 9:23, 11:16)

Роль лідера нашої команди знову взяла на себе Аліна Ягупова, яка набрала за матч 26 очок, зробила 8 підбирань і 3 результативні передачі. Результативно провели гру і американські легіонерки, які разом теж накидали у кошик господарок 26 очок - Тані Робінсон (16), Ребекка Брушевські (10).
Сьогодні відбудеться друга перенесена гра між командами.