«Єлисавет-Баскет» вдруге не залишив шансів «Інтерхіму»

Кількість переглядів - 557

Дива не сталося і в другому перенесеному матчі жіночого чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі. Передбачуваною перемогою в Одесі вчора, 13 березня, завершили матч кіровоградки з «Єлисавет-Баскет» проти «Інтерхіма».

На відміну від першої зустрічі, вчора одеситок вистачило лише до середини другої чверті, до якої вони протистояли лідеркам нинішнього чемпіонату. Надалі гра на паркеті набула одностороннього характеру, а відрив кіровоградок лише збільшувався. На велику перерву наші баскетболістки пішли за рахунку 43:30 на свою користь. До 13-очкового гандикапу, заробленого у перших двох чвертях єлисаветчанки додали ще 21 пункт переваги, відмінно відігравши у третій і четвертій чвертях поєдинку. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 90:56 на користь «Єлисавет-Баскет».

«Інтерхім-СДЮСШОР№2» – «Єлисавет-Баскет»  56:90 (19:21, 11:22, 18:23, 8:24)

У складі «Єлисавет-Баскет» знову виблискувала Аліна Ягупова, яка відзначилася 28 очками та 7 підбираннями. Ще 42 пункти на трьох у кільце суперниць спрямували Ребекка Брушевські (16), Оксана Кісільова (14) і Тані Робінсон (12).
Друга переконлива перемога дозволила «Єлисавет-Баскет» на два очки відірватися від столичних «НПУ-Динамо» та залишилися на чолі турнірної таблиці.