«Олександрія» виграла у «Сталі» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 725

14 березня, на стадіоні "Ніка+" ПФК "Олександрія" провів свій черговий спаринг. Суперником підопічних Володимира Шарана був лідер другої ліги вітчизняного футболу ФК "Сталь" (Дніпродзержинськ).

Гра проходила в цікавій безкомпромісній боротьбі. Гравці обох команд продемонстрували швидкісний агресивний футбол. Першими рахунок в матчі відкрили гості. Після виконання стандарту це зробив кращий бомбардир другої ліги минулого сезону С.Куліш.
Вже в першому таймі зусиллями дебютанта команди О.Іващенка рахунок в матчі було відновлено, а в другому таймі за відчутної переваги господарів поля чудову нагоду використав один із форвардів «Олександрії» Ю.Коломоєць 2-1.
Наступний контрольний матч олександрійці проведуть 21 березня. Їхнім суперником буде кременчуцький "Кремінь".

ПФК «Олександрія» - «Сталь» (Дніпродзержинськ) – 2:1 (1:1)

ПФК «Олександрія»: Зарубін (Леванідов, 65), Микицей, Імереков (Басов, 46), Шендрік (Сидоренко, 64), Сухоцький (Бичков, 81), Кіча (Гуськов, 76), Запорожан – к/к (Банада, 61), Грицук (Чорній, 65), Озарків (Коломоєць, 74), Старенький (Голенков, 65), Іващенко (Локтіонов, 55).
Гол.тренер – В.Шаран

«Сталь»: Рипновський (новачок, 46), Пінчук, В.Білий, К.Коваленко, Платунов (новачок, 29, Яворський, 55), Каленчук – к/к, Прошенко, Котляр, Єрмаченко (новачок, 46), Дністрян (Алієв, 46), Куліш (новачок, 46, Кучеров, 82).