Регулярний чемпіонат «Єлисавет-Баскет» завершив перемогою над «ТІМ-Скуфом»

Кількість переглядів - 426

У заключному поєдинку відкритого регулярного Чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі серед жінок БК «Єлисавет-Баскет» вчора, 23 березня, вдома не без проблем переграв столичний «ТІМ-Скуф» - 88:73. Таким чином кіровоградки стали першою командою яка візьме участь у фінальній серії до двох перемог за золоті нагороди нинішнього сезону.

Гра, від якої мало хто чекав інтриги, зважаючи на попередні зустрічі обох команд (жодного разу за два сезони виступу «Єлисавет-Баскет» у чемпіонаті «ТІМ-Скуф» не перемагав наших дівчат) виявилася нелегкою для господарок майданчика.
Киянки вдало розпочали (14:5), натомість у дівчат Вікторії Большакової були помітні проблеми у командній взаємодії, вони багато помилялися. Лише ближче до завершення першої чверті господарки змогли скоротити відставання, проте лідерами після першої 10-хвилинки були киянки (19:17).
Другий відрізок господарки провели впевненіше та на велику перерву пішли за рахунку 36:30, однак наступну 10-хвилинку знову виграли киянки. Перед заключним відрізком кіровоградки випереджали своїх суперниць лише на 4 пункти (55:51), і саме четверта 10-хвилинка стала вирішальною. Але тут важливу роль зіграли два чинники: по-перше гості явно «підсіли» фізично і їм вже не вистачало швидкостей, а по-друге, цього дня щось неймовірне на майданчику творила лідер «Єлисавет-Баскет» Аліна Ягупова. Їй за допомогою партнерок по команді вдавалося практично все: сольні проходи під кільце, кидки з дальньої відстані, пробивання штрафних. Як наслідок, встановлений нею новий бомбардирський рекорд: за гру наша зірка накидала суперницям 45 очок – понад половину від загальної кількості набраних командою.
Загалом останню чверть кіровоградки виграли більш ніж упевнено (33:22), та з рахунком 88:73 завершили виступи у регулярному чемпіонаті.

БК «Єлисавет-Баскет» - БК «ТІМ-Скуф» (Київ) – 88:73 (17:19, 19:11, 19:21, 33:22)

До перемоги «Єлисавет-Баскет» вагомих зусиль доклали і капітан команди Ольга Дубровіна (14 очок+2 підбирань+5 результативних передач) і Рене Тейлор (12+6+5).

Другим претендентом у фінальній серії стануть решта команд, що дограють нинішній чемпіонат . Ним буде переможець пари «Інтерхім-СДЮСШОР №2» (Одеса) - «ТІМ-Скуф» (Київ). Нагадаємо головні конкурентки кіровоградок на золоті нагороди, діючий чемпіон України, столичний «НПУ-Динамо» знялися з чемпіонату. Ще раніше відмовилися від подальшої участі казашки  - «Тигриці Астани».