«Олександрія» у місцевому дербі здолала «Украгроком» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 575

Олександрійське дербі, яким ПФК «Олександрія» та ПФК «Украгроком» відкрили весняну частину Чемпіонату України з футболу у першій лізі, завершилося перемогою дружини Володимира Шарана – 2:1.

На голи Василя Грицука (37 хвилина) та Сергія Старенького (70), аграрії відповіди влучним ударом з льоту Богдана Боровського на другій доданій арбітром хвилині матчу.

Прикметно, що на поле футболісти обох команд вийшли разом з дітьми, в яких в руках були кульки з прапорцями України, а матч розпочався з живого виконання гімну України.

ПФК «Олександрія» - ПФК «УкрАгроКом» - 2:1 (1:0)

«Олександрія»:  Зарубін, Сухоцький, Кіча (Коломоєць, 77), Іващенко (Локтіонов, 69), Запорожан – к/к, Грицук (Чорній,89), Шендрік, Старенький, Імереков, Микицей, Озарків (Банада, 68).
Запасні: Леванідов, Полярус, Басов.
Гол.тренер – Володимир Шаран

«Украгроком»: Науменко, Любчак, Мамонов, Покосенко, Ломко, Степанюк, Батраченко – к/к (Койдан, 66), Горбаненко (Боровський, 80), Соломка (Лозовий, 62), Скарлош, Пономар (Фальковський, 81).
Запасні: Ніколаєв, Даньків, Радевич.
Гол. тренер – Юрій Гура

Попередження: С.Старенький (71) – Ю.Степанюк  (45), Є.Лозовий (78), А.Скарлош (86), С.Любчак (90+2)
Голи: В.Грицук (37) , С.Старенький (70) – Б.Боровський (90+2)

Наступний домашній матч футболісти ПФК «Олександрія» проведуть 12 квітня проти лідера чемпіонату донецького «Олімпіка», а «Украгроком» 5 квітня в Олександрії проведе ще одне дербі, цього разу з кіровоградською «Зіркою».