БК «Кіровоград» вирвав перемогу в лідера та очолив чемпіонат

Кількість переглядів - 622

Надзвичайно важку перемогу вирвав БК «Кіровоград» у лідера чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі БК «Союзбаскетуголь» у вчорашньому матчі на домашньому паркеті – 84:82.

Провівши відносно рівно першу чверть, господарі надзвичайно успішно відіграли у другій і забезпечили собі солідну перевагу 53:41. Після великої перерви підопічні Ігоря Чигрінова взагалі створили гандикап у 18 очок і здавалося вже не віддадуть перемогу суперникам із Шахтарська. Але, очевидно, такий рахунок негативно позначилвся на наших баскетболістах. Вважаючи, що справу зроблено вони скинули швидкості, почали багато помилятися. Суперники ж навпаки заграли згуртовано та зібрано, поступово скорочуючи відставання.
За півтори хвилини до фінальної сирени вугільники не лише зрівняли рахунок, але й на 2 пункти випередили кіровоградців, які все-таки у відповідальний момент змогли зрівняти рахунок - 82:82. Кульмінацією матчу стали заключні 15 секунд гри: легіонер БК «Кіровоград» Деандре Мейс взяв гру на себе та вкинув 2-очковий. Остання атака баскетболістів «Союзбаскетуголь» у заключні 5 секунд гри завершилася невлучним кидком та принесла господарям таку вистраждану та неймовірну перемогу, а разом із нею і лідерство у чемпіонаті. Наші ж суперники, які також мають 36 очок, опустилися на друге місце.

БК «Кіровоград» - «СоюзБаскетУголь» 84:82 (22:26, 31:15, 18:16, 13:25)

Найрезультативнішими у складі БК «Кіровоград» стали Томас Квінтрелл (23 очка+10 підбираннь+2 результативні передачі), Деандре Мейс (17+3+8) та Ілля Шемосюк (21+2+4).