БК «Кіровоград» на виїзді сенсаційно поступився дублю «Донецька»

Кількість переглядів - 469

Неочікуваним та по великому рахунку сенсаційним став результат виїзного матчу БК «Кіровоград» проти дублю суперлігового БК «Донецьк». Команда, якій підопічні Ігоря Чигрінова показали майстер-клас на домашньому майданчику у листопаді минулого року, перемігши з розгромним рахунком 125:71, у суботу, 5 квітня, завершила гру поразкою.

Навіть вчорашній гравець суперлігового «Дніпра» Максим Балашов, що підсилив нашу команду напередодні, не зміг допомогти.
Тут, очевидно, головною причиною поразки одного з лідерів чемпіонату стала недооцінка суперника, розгромна перемога над яким у першій зустрічі, зіграла з баскетболістами «Кіровограда» злий жарт.
Протягом трьох чвертей гості з незначною перевагою були попереду і перед заключною чвертю випереджали донеччан на 4 пункти (67:63), але у вирішальні хвилини результативними були саме баскетболісти БК «Донецьк-2». Кіровоградці ж четверту 10-хвилинку просто провалили.

БК «Донецьк-2» - БК «Кіровоград» - 90:83 (18:21, 25:26, 20:20, 27:16)

Кращими у кіровоградців в цьому матчі стали Квінтрел Томас, який зробив дабл-дабл (14 очок+11 підбирань), Євген Ворник (16 очок), Деандре Мейс – (13), Максим Балашов і Юрій Лохманчук  (по 11).
Сьогодні, 7 квітня, БК «Кіровоград» у рідних стінах зіграє з одеським «Немо».