БК «Кіровоград» декласував одеситів (ФОТО)

Кількість переглядів - 681

Вчора, 7 квітня, БК «Кіровоград» на домашньому майданчику в матчі з одеським «Немо», реабілітувався за безглузду та неочікувану суботню поразку  у Донецьку, про яку повідомляла «Гречка» . Наші баскетболісти декласували моряків, перемігши з різницею у 52 очки – 122:70.

Не відкладаючи справу на останню чверть, господарі врахували допущені помилки попереднього матчу та одразу взялися за роботу. Швидкі комбінаційні атаки, жорсткий пресинг та боротьба на кожній ділянці паркету, максимальна концентрація у захисті, а ще як ніколи влучні кидки з дальньої лінії з кожною наступною чвертю збільшували очкову перевагу підопічних Ігоря Чигрінова. Такого граду триочкових влучань, які подарували обидві команди, за історію виступів «Кіровограда» у першій та вищій лігах важко пригадати. Загалом господарі відправили їх 36, з яких 15 досягли цілі (відсоток влучності - 42%). Наші ж суперники були більш скромними (9 влучань із 28 спроб), але їхні кидки з-за дуги стали додатковою окрасою цього видовищного поєдинку незважаючи на відсутність інтриги вже після першої чверті. Справжні дива під кільцем творив наш центровий Томас Квінтрел: слем-данки у його виконанні на будь-який смак були подарунком для кожного баскетбольного естета. Наставник «Кіровограда» Ігор Чигрінов, який тривалий час не міг добитися від американського легіонера належного виконання покладених на нього функцій, має бути задоволений: Томас цілком адаптувався до специфіки українського чемпіонату та доводить це своєю результативністю у кожному матчі.
А ще вчорашній матч став фантастичним дебютом на домашньому майданчику для новачка БК «Кіровоград», до недавнього часу гравця суперлігового БК «Дніпро» Максима Балашова. Він виявився найрезультативнішим гравцем у складі господарів, накидавши у кошик одеситів 24 очки, причому 15 - із дальньої лінії. Лише двома очками менше в активі Томаса Квінтрела та Станіслава Овдєєнка, які синхронно набрали по 22 пункти.

БК «Кіровоград» - БК «Немо» (Одеса) – 122:70 (29:18, 30:18, 30:22, 33:12)

Якби з тим налаштуванням і мотивацією, з якою кіровоградці грали вчора з баскетболістами «Немо», вони вийшли на суботню гру з «Донецьком-2», не довелося б сьогодні з прикрістю чухати потилицю та сумувати за втраченими очками у такий важливий напередодні ігор плей-офф час, де кожна перемога дорогого вартує.