БК «Кіровоград-2» знову впорався з дублем «Ферро» (ФОТО)

Кількість переглядів - 587

Дубль вищолігового «Кіровограда» вчора, 7 квітня, у спортивній залі факультету фізичного виховання перед матчем своїх колег класом вище, у другому груповому етапі чемпіонату України з баскетболу в першій лізі, провів гру з запорізьким «Ферро-2».

Лише два дні минуло відколи команди зустрічалися у Запоріжжі, де наші баскетболісти під проводом свого наставника  Андрія Білозерського перемогли 98:89, і ось кіровоградці вже вдома вчергове довели небезпідставність амбіцій на перемогу в першоліговому чемпіонаті.
Якщо на виїзді гравці БК «Кіровоград» долю поєдинку вирішили в останній чверті, то у спортивному залі факультету фізичного виховання педагогічного університету, вони почали виконувати цю задачу від початку поєдинку. Стартову чверть кіровоградці виграли з рахунком 22:13. До завершення першої половини гри господарі забезпечили собі достатній гандикап у 28 очок (58:30), щоб почуватися спокійно.
Незважаючи на відчутну перевагу господарів, здаватися гості не збиралися, тому головний тренер «Ферро-2» Кирило Большаков, син наставниці  БК «Єлисавет-Баскет» Вікторії Большакової, намагаючись переломити хід поєдинку, перебудував гру команди. На старті третього відрізку  запоріжани суттєво додали у швидкості, пресингу, але це суттєвих дивідендів їм не принесло. Передостанню чверть гості виграли (28:25), та скоротити велике відставання їм не вдалося. За рахунку 83:58 команди вийшли на останню 10-хвилинку. Її вони провели на зустрічних курсах де гравцям БК «Кіровоград-2» вдалося зберегти перевагу у понад 25 очок та довести гру до впевненої перемоги - 108:82.

БК «Кіровоград-2» - БК «Ферро-2» (Запоріжжя) – 108:82 (22:13, 36:17, 25:28, 25:24)

Залік бомбардирів звітного матчу в складі господарів очолив Антон Мельник на рахунку якого 25 очок, і Владлен Бережний (22).