БК "Кіровоград" легко здолав "Коксохім-Сталь" (ФОТО)

Кількість переглядів - 777

Фаворит Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі БК «Кіровоград» підтвердив свій статус і претензії на золоті нагороди. Сьогодні, 12 квітня, в черговому матчі регулярного чемпіонату команда Ігоря Чигрінова здобула впевнену звитягу над баскетболістами алчевської «Коксохім-Сталі», яких кіровоградці на домашньому майданчику перемогли з рахунком 112:76.

На рівних боротьба між господарями, які входять до трійки лідерів чемпіонату, та команди з нижньої частини турнірної таблиці (посідає 10 місце), велася лише в першій чверті, яку алчевці завершили на свою користь із 2-очковою перевагою (25:23). Решту ігрового часу на майданчику повноправними господарями були кіровоградці. Другу чверть місцеві баскетболісти за всіма статтями переграли суперників з рахунком 34:13 та завершили першу половину зустрічі з різницею +19 на свою користь.
До честі наших суперників, вони, незважаючи на солідне відставання, не полишали надії скоротити рахунок і самовіддано боролися, навіть були близькими до того, щоб записати до свого активу третю чверть, в якій зрештою двоочкова перевага була на боці БК «Кіровоград» - 20:18.
Фінальний відрізок матчу видався яскравим, проте практично не носив жодної інтриги. За рахунку 77:56 гості, мало переймаючись захистом власного кільця, пішли у ва-банк, намагалися швидкими та комбінаційними атаками зламати хід поєдинку, проте сьогодні в обороні господарі діяли дуже надійно і щоразу безжально карали алчевців за таку марнотратність, довівши свою перевагу до 36 очок.

БК «Кіровоград» - БК «Коксохім-Сталь» (Алчевськ) – 112:76 (23:25, 34:13, 20:18, 35:20)

Найкориснішим гравцем у складі БК «Кіровоград» став Квінтрел Томас, який надіслав у ціль 24 очка і зробив 19 підбирань. Високу влучність продемонстрували також Ілля Шемосюк (22), Деандре Мейс (18), Станіслав Овдєєнко (17) та Максим Балашов (16).