«Зірка» перемагає «Полтаву» (ФОТО)

Кількість переглядів - 806

Із новим наставником «Зірка» одразу перемогла. Після двох невдалих ігор з початку весняної частини Чемпіонату України з футболу у Першій лізі, наші футболісти під керівництвом Анатолія Бузніка нарешті здобули такі жадані три очки. Сталося це вчора, 12 квітня, у матчі 23 туру, в якому кіровоградцям протистояла полтавська «Ворскла».

Матч проходив у Головківці, де нагадаємо, «Зірка» проводить свої домашні ігри, доки власний стадіон перебуває на реконструкції.

Господарі дуже швидко відкрили рахунок. На 11 хвилині Олексій Чичиков отримав чудовий пас від Андрія Мостового і в один дотик направив сферу у сітку воріт суперників.

Полтавчани мали нагоду зрівняти рахунок наприкінці першого тайму, але після подачі кутового Олексій Хобленко своїм шансом не скористався. За декілька хвилин свій момент не використав і Чичиков, який з вигідної позиції пробив вище воріт.
По декілька небезпечних атак протягом другого тайму створили обидві команди, але всі вони не були результативними до 85-ї хвилини. Андрій Мостовий подвоїв перевагу кіровоградської команди, влучно пробивши штрафний удар, і встановив остаточний результат матчу – 2:0.
Перемога дозволила «Зірці» покращити своє турнірне становище та піднятися на 9 місце турнірної таблиці. Наступну гру футболісти кіровоградської команди проведуть 18 квітня у Донецьку проти одноосібного лідера чемпіонату - «Олімпіка».

ФК «Зірка» (Кіровоград) – ФК «Полтава» (Полтава) - 2:0 (1:0)

ФК «Зірка»: 72. Козаченко Дмитро, 55. Чередніченко Ігор, 15. Степанов Андрій, 4. Мостовий Андрій, 20. Фатєєв Дмитро (8. Родіна Вадим, 83), 22. Баранець Григорій (24. Тітов Дмитро, 90+4), 27. Кочура Олександр к/к, 10. Данішевський Олександр (66. Осадчий Дмитро, 63), 13. Віталій Сокуренко, 77. Чичиков Олексій (19. Самойленко Вячеслав, 90+2), 16. Баранець Борис.

ФК «Полтава»: 12. Кучинський Максим, 6. Парамонов Вадим, 4. Бутенін Артем, 24. Зозуля Олексій, 28. Турчанов Вячеслав, 5. Лісовий Максим (33. Шаврін Вадим, 39), 89. Насібулін Владислав (7. Боровець максим, 76), 11. Зеленевич Максим (10. Піднебенний Вячеслав, 46), 8. Шевчук Антон, 2. Чеботаєв Сергій, 9. Хобленко Олексій (23. Фомич Ігор, 58).

Голи: Чичиков Олексій (11), Мостовий Андрій (85)
Попередження: Сокуренко Віталій (71), Баранець Григорій (90) – Хобленко Олексій (13), Фомич Ігор (73).