Кіровоградські гирьовики - переможці Чемпіонату України

Кількість переглядів - 623

На Чемпіонаті України з гирьового спорту, що 10-13 квітня проводив у Донецьку Союз гирьового спорту України, вдало виступили троє представників Кіровоградщини.

Двічі на п’єдестал змагань піднімалися вихованці комплексної ДЮСШ №1 (тренер Сергій Шевченко). Чемпіоном України у поштовху довгим циклом серед юніорів у вазі до 73 кг став Олексій Журба. У двоборстві (поштовх і ривок) студент факультету фізичного виховання здобув бронзову нагороду та посів п’яте місце в заліку чоловіків. В останній змагальний день він в естафеті разом із партнерами по команді – Дмитром Крамаренком і Максимом Чижом посіли четверте місце. Тут заслуговує уваги результат, показаний Олексієм Журбою. За три хвилини він виштовхнув дві 32-кілограмові гирі 38 разів і встановив новий рекорд України, перевершивши попередній на один підйом.

Другу нагороду найвищої проби нам принесла Юлія Буйнова (+68 кг). Студентка Кіровоградського коледжу комерції виграла змагання юніорок, а серед жінок показала другий результат.

Двічі золотим медалістом чемпіонату став вихованець бобринецької школи гирьового спорту Дмитро Крамаренко (95 кг).

Решта членів збірної нашої області до призової трійки не потрапила, проте зробила свій внесок у п’яте підсумкове місце гирьовиків Кіровоградщини. Ігор Карпенко (85 кг) посів сьоме місце у двоборстві в чоловічих змаганнях, на тому ж місці у вазі до 78 кг зупинився Денис Бондар. Максим Чиж (73 кг) у двоборстві серед юніорів фінішував четвертий.

За результатами чемпіонату Олексій Журба включений до основного складу юніорської збірної України.

Учасниками змагань стали 110 спортсменів, представники 12 областей.