БК «Кіровоград» долає «Миколаїв-2»

Кількість переглядів - 666

БК «Кіровоград» вчора, 18 квітня, у черговому матчі регулярного Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі зміг на виїзді здолати МБК «Миколаїв-2», але незважаючи на підсумковий рахунок – 80:64, перемога нашим баскетболістам далася нелегко.

Господарі, які у чемпіонаті ділять місця з командами нижньої частини турнірної таблиці, чинили підопічним Ігоря Чигрінова гідний спротив протягом більшої половини гри, достатньо сказати, що 12 разів відбувалася зміна лідера. Кіровоградцям тривалий час ніяк не вдавалося не те що відірватися від суперників, а навіть мінімально випереджати їх. Миколаївська дружина навіть пішла в ролі лідера на велику перерву (41:39).
Лише наприкінці третьої чверті на 38 хвилині гри за рахунку 54:54 гості зробили відрив у 7 очок і більше жодного разу не дозволили баскетболістам-корабелам випередити себе.
Останній відрізок зустрічі гравці БК «Кіровоград» провели максимально зібрано, обережно і результативно, збільшивши гандикап до 14 очок.

МБК «Миколаїв-2» - БК «Кіровоград» - 64:80 (17:23, 24:16, 13:22, 10:19)

Найкориснішими у складі кіровоградці в у цій грі стали Томас Квінтрел, який набрав 28 очок і виконав 11 підбирань та Станіслав Овдєєнко (19+5).
Перемога дозволила нашим баскетболістам утримати номінальне лідерство і якщо не станеться нічого непередбачуваного у подальших іграх, то ігри плей-офф у вісімці кращих команда Ігоря Чигрінова має розпочати щонайменше з другого місця у регулярному чемпіонаті.