"Суми" - "Олександрія" 2:0. Запахло відставкою?

Кількість переглядів - 773

Невдалим вийшов вояж ПФК «Олександрія» до Сум, де дружина Володимира Шарана проводила свій третій матч у весняній частині Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги і вкотре зазнала поразки. Рахунок мату 2:0 на користь «Сум».

Гості вийшли на гру з твердим наміром перемогти. Це було помітно по тому , як вони провели стартові хвилини зустрічі. «Олександрія » у своїх атаках задіяла велику кількість футболістів, які непогано комбінували. У підопічних Володимира Шарана виходила хороша гра в пас, завдяки чому вони проводили широкі розмашисті атаки. Втім, крім декількох кутових, гості нічого з цього не витиснули. Господарі  витримавши стартовий натиск суперника, на деякий час відвели гру від своїх воріт і навантажили роботою оборону « Олександрії». Але нічого небезпечного теж не створили.
Надалі гра проходила під диктовку олександрійців. Вони знову заволоділи ініціативою, великими силами пішли вперед. Якби підопічні Володимира Шарана в деяких епізодах трохи розторопніше - дивись, до перерви декілька м'ячів у сітку воріт сумчан все ж залетіло б. Більше всіх у складі гостей виділявся Олександр Іващенко. У пошуках м'яча форвард частенько опускався в середину поля, де чіплявся за нього, а потім організував перспективні атаки. Так, в одному з епізодів він чудово запустив флангом Старенького, а сам зробив ривок у штрафну. І якби Сергій вчасно повернув м'яч партнеру, Олександру залишилося б тільки з декількох метрів переграти воротаря. Але цього не сталося. В іншому моменті Іващенко з центру поля віддав класну передачу на Чорнія, який вийшов тет-а-тет з Біло шапкою, однак Артем, обробляючи м'яч, підіграв собі рукою.

Естафету Іващенка в кінцівці першого тайму перехопив Запорожан. Капітан «Олександрії» спершу потужно пробив після розіграшу штрафного (воротар парирував), а потім здійснив вражаючий прохід через півполя до воріт суперника. У завершальній фазі напрошувалася передача вздовж лінії воротарського на Іващенка, який перебував один навпроти порожніх воріт, але Андрій вирішив епізод наодинці, пробивши в дальній кут - Білошапка ногою відбив м'яч. Зрештою, перед свистком на перерву гості створили ще один забійний момент: Іващенко, замкнувши простріл Зейналова з правого флангу, з лінії воротарського не влучив у ворота.

Друга половина зустрічі почалася з атак «Олександрії», але вперед досить несподівано вийшли господарі. На 50 -й хвилині звичайне вкидання м'яча з ауту призвело до того, що круглий опинився в сітці воріт Леванідова. Справа була так: Богачов вкинув м'яч з-за бокової, Рибковський уборотьбі з захисником головою пробив у поперечину, а Лебеденко першим встиг на добивання - 1:0! До слова, Олександр відкрив рахунок і в поєдинку цих суперників у першому колі. Виходить, що «Олександрія» стає для півзахисника улюбленою командою ...

Гол, виходячи з того , як розвивалися події на полі, був абсолютно нелогічним. Але хто винен олександрійцям, що в першому таймі вони не реалізували свої моменти? Природньо,  третя поспіль поразка в плани Володимира Шарана не входила - це вже занадто, як для команди, що претендує на найвищі місця в лізі. Тому наставник «Олександрії» відразу після пропущеного гола кинув у бій Локтіонова, який любить забивати і віддавати результативні передачі після виходів на заміну. Але сьогодні був не той випадок. На 75 -й хвилині у Романа був відмінний момент - і він його не реалізував. Опинившись віч-на-віч з Білошапкою, форвард пробив повз ворота. До того моменту рахунок на табло вже був 2:0 на користь «Сум». У середині другої половини зустрічі Дурай класним ударом з центру поля закинув м'яч за комір Леванідову.

Після другого пропущеного гола гра у гостей відверто розладналася. У виконанні футболістів «Олександрії» вже не спостерігалися ті розмашисті атаки і цікаві комбінації, які ми бачили в першому таймі. Усе звелося до банальних закидів у штрафну суперника, де захисники «Сум» у верхових єдиноборствах не поступалися олександрійцям. Як результат, крім згаданого моменту Локтіонова, підопічні Володимира Шарана більше нічого не створили. Хоча, в компенсований арбітром час все той же Локтіонов пробив у падінні через себе, але Білошапка з-під поперечини перевів м'яч на кутовий.

У підсумку «Олександрія» зазнала третьої поразки поспіль і знову покинула поле без забитих голів. Це явно не ті результати, на які розраховувало керівництво клубу перед стартом весняної частини чемпіонату. Попахує черговою тренерською відставкою? Пам'ятається, минулого року Андрію Купцову подібне (три поразки в чотирьох матчах) не пробачили ...

ПФК "Суми" - ПФК "Олександрія" 2:0

Голи: Лебеденко 52 , Дурай 63

ПФК "Суми": Белошапка, Котелюх, Рибковський (Брикнер 79), Мельник (Муховиков 60), Лебеденко, Гавриленко, Богачов, Дурай, Давидов, Лещук, Тарасенко (Превіато 71).
Тренер: Андрій Кононенко

ПФК "Олександрія": Леванідов, Сухоцький, Сидоренко, Іващенко (Локтіонов 57), Зейналов, Запорожан, Грицук (Банада 39, Голенков 81), Старенький, Імереков (Басов 55), Микицей, Чорний.
Тренер: Володимир Шаран

Попередження: Лебеденко 32 , Білошапка 65 - Зейналов 23 , Сидоренко 72 , Басов 83