"Зірка" перемогла лідера (ФОТО)

Кількість переглядів - 1645

Кіровоградська «Зірка» під керівництвом Анатолія Бузника продовжує своє сходження турнірною таблицею. Слідом за «Полтавою», вчора 18 квітня у 24 турі, кіровоградці обіграли ще й лідера чемпіонату - «Олімпік», перервавши таким чином 20-матчеву безпрограшну серію донеччан.

Поєдинок, який вшанував своєю присутністю президент ПФЛ Мілетій Бальчос , почався з атак «Олімпіка». «Зірка» прогнозовано віддала ініціативу господарям, а сама почала грати на контратаках. І все у гостей виходило - атаки суперника вони зводили нанівець, відповідаючи на них своїми небезпечними випадами, один з яких ледь не завершився взяттям воріт. Осадчий відмінною передачею вивів на ударну позицію Галенка, під удар якого підставився Одінцов. Від ноги захисника м'яч плавно опускався за спину воротарю «Олімпіка», але Левченко в останній момент все ж зумів дотягнутися до нього і перевести на кутовий. І якщо в цьому епізоді голкіпер дійсно виручив свою команду, то за наступний по голівці його не гладили. Мостовий підхопив м'яч у центрі поля і наблизився до штрафного, після чого несильно пробив по воротах. Здавалося, що ніяких проблем для воротаря цей удар не матиме, але перед тим, як опинитися в руках Левченка, м'яч вдарився об газон і перелетів через голкіпера - 0:1.

Господарі відігралися вже в другому таймі. Після того, як Роман Санжар освіжив замінами фланги (на полі з'явилися іспанець Моха і Семенина), гості пережили кілька дуже неприємних хвилин. У підсумку серія кутових завершилася точним ударом Шерифа, який із кількох метрів відправив м'яч у кут воріт - 1:1. Однак радість донецьких уболівальників на трибунах протривала недовго. За кілька хвилин «Зірка» забила другий гол, причому знову у складі гостей відзначився захисник – цього разу Дмитро Фатєєв потужно пробив з-за меж штрафного і вивів свою команду вперед - 1:2! Та вже, давненько «Олімпік» не пропускав два м'ячі (з вересня минулого року) ...
В ту мить і запахло сенсацією, оскільки донеччани лише в одному з десяти останніх матчів змогли забити більше одного м'яча. Ось і цього разу вони обмежилися одним голом. Звичайно, підопічні Санжара активно йшли вперед і намагалися зрівняти рахунок, але Козаченко на останньому рубежі діяв надійно. Зокрема, воротар «Зірки» парирував удари Ситника і Семенина, які цілком могли стати результативними.

ФК "Олімпік" (Донецьк) - ФК "Зірка" (Кіровоград) - 1:2

Голи: Шериф 67 - Мостовий 42, Фатєєв 71

ФК "Олімпік": Левченко, Іванов, Дорошенко (Заїка 80), Драченко, Алексанов (Кадфі Мохаммед 46), Ситник, Огиря, Волков (Семенина 59), Шериф, Одінцов, Дитятьєв.
Тренер: Роман Санжар

ФК "Зірка" : Козаченко, Мостовий, Галенко (Бурдіян 67), Сокуренко, Степанов, Баранець, Фатєєв, Данішевський (Самойленко 83), Чередниченко, Осадчий (Бочкур 90 +1), Чичиков (Тітов 90 +3 ).
Тренер: Анатолій Будник

Попередження: Семенина 87 - Козаченко 86 , Чичиков 90 +2