Суспільство

На Кіровоградщині попрощались з учасником Євромайдану, який рятував від куль побратимів (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

У Знам’янці Кіровоградської області після стрімкої хвороби пішов з життя активний учасник Революції гідності Анатолій Талмазан. У чоловіка залишилась 18 – річна донька та сестра.

У Кропивницькому під час Водохреща прозвучав радянський марш (ВІДЕО)

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 19 січня, у Кропивницькому під час купання на Водохреща у джерелі Святого Даниїла прозвучала пісня «Прощання слов’янки», яка починається рядками "Ждут победы России святые".

Яке місце займає Кіровоградщина у рейтингу областей відкритих для бізнесу (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано . в Суспільство

На основі відкритих даних ProZorro «Громадський контроль» склав рейтинг найбільш привабливих і відкритих для малого і середнього бізнесу областей України.

Міністерські нагороди знайшли героїв і антигероїв Кіровоградщини

Опубліковано . в Суспільство


Саме в такій інтерпретації спадає на думку заїжджений журналістський штамп, коли читаєш прізвища відзначених нагородною зброєю Міністерства внутрішніх справ України представників Кіровоградщини і причетних до неї колись за посадами осіб.

На Кіровоградщині зарезервовано близько 3 тисяч гектар землі для учасників АТО

Опубліковано . в Суспільство

Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області за погодженням з органами місцевого самоврядування Кіровоградської області оновили перелік земельних ділянок, що можуть бути надані учасникам АТО.

У Кропивницькому просять запустити новий тролейбусний маршрут

Опубліковано . в Суспільство


Сьогодні, 19 січня, мешканець селища Нового зареєстрував електронну петицію на сайті міськради Кропивницького, в якій просить створити новий тролейбусний маршрут, що сполучатиме обласний центр із селищем.

Кропивницький: на швейній фабриці виявили самочинне будівництво

Опубліковано . в Суспільство

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області скасовано декларацію про початок будівельних робіт на території підприємства «Зорянка».

Вихованку журналістського гуртка з Олександрії запросили на курси в Острозьку академію (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

У листопаді 2016 року вихованка гуртка «Основи журналістики» Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала Олександрійської міської ради Сандул Крістіна прийняла участь у конкурсі журналістської майстерності «Я - журналіст».

Кіровоградська мережа ЛЖВ запрошує на роботу документознавця

Опубліковано . в Суспільство

Кіровоградське обласне відділення всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» оголошує конкурс на посаду «Документознавець». Про це інформує Всеукраїнська мережа ЛЖВ.

У Новоукраїнці на медогляд педагогам виділять близько 50 тисяч гривень

Опубліковано . в Суспільство


У Новоукраїнці, що на Кіровоградщині, начальник відділу освіти Тетяна Стратонова звернулась до Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного із клопотанням про можливість оплати із міського бюджету медичних послуг, пов’язаних із проходженням педагогічними працівниками медичного огляду, повідомляють на сайті міськради.

На ремонт терапевтичного відділення Долинської ЦРЛ витратили понад 300 тисяч гривень

Опубліковано . в Суспільство

На ремонт терапевтичного відділення Долинської центральної районної лікарні витратили 326 тисяч гривень. Зокрема, із районного бюджету профінансовано 100 тис. грн., субвенції сільських рад району - 176 тис. грн., 50 тис. грн. – благодійна допомога ДП «Сантрейд», повідомляють на сайті Кіровоградської ОДА.

Дезертир з Кіровоградщини відслужить рік у дисбаті

Опубліковано . в Суспільство

Ленінським районним судом м. Кропивницький за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини) КК України, військовослужбовця військової служби за контрактом на Кропивниччині засуджено до одного року тримання в дисциплінарному батальйоні.