Дітям заборонено: що не можна робити дітям без батьків?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2521

 

Відповідно до статті 59 Закону України “Про освіту”, статті 12 Закону України “Про охорону дитинства” наголошуємо на відповідальності батьків за здоров'я і життя дітей під час проведення суспільно-політичних заходів у святкові дні 1, 2, 9 травня 2014 року.


Звертаємо увагу на те, що дітям забороняється знаходитися поза межами свого житлового помешкання в осінньо-зимово-весняний період після 21.00 години та відвідувати дискотеки після вказаного часу без супроводу батьків.

 

Також наголошуємо, шановні батьки! Через численні каліцтва та нещасні випадки на дорогах, дітям до 14 років заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах. Їзда на мопедах, скутерах, мотоциклах дозволяється з 16 років за наявності водійських прав. Керування іншими транспортними засобами дозволяється з 18 років за наявності водійських прав.

Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім дітям не дозволяється купатися у водоймах, забороняється заходити і обстежувати територію нежитлових приватних помешкань і будинків, проводити колективні походи і ночівлі на природі без контролю дорослих.

Шановні батьки! Приділіть час для відвертої розмови з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини спілкування іноді вимірюються ціною життя.

 

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити