Коли фізична особа стає платником єдиного податку?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 975

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що згідно з пп. 298.1.2 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу зареєстровані в установленому порядку фізичні особи-підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.
Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця (п.295.1 ст. 295 зазначеного Кодексу).

Таким чином, з моменту подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування новостворена фізична особа - підприємець вважається такою, що застосовує спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, а платником єдиного податку – з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

Доходи, отримані такою особою з моменту подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, включаються до податкової декларації платника єдиного податку.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити