Як вираховуватимуть податок на військо?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1828

Кіровоградська ОДПІ роз’яснює, з яких доходів утримується військовий збір.
Так, відповідно до підпункту 1.2 пункту 16-1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором є:
– доходи у формі зарплати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами;
– виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.
При цьому ставка збору становить 1,5 % від об’єкта оподаткування.
Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу України.
Згідно з підпунктом 168.1.1 пункту 168.1 статті 168 Податкового кодексу України податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок.
Тобто оподаткуванню військовим збором підлягають доходи без вирахування сум податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, тощо.
Державна фіскальна служба в базі "ЗІР" продовжує роз'яснювати питання нарахування, утримання і сплати військового збору. У підкатегорії 132.02 надано відповідь на зазначене питання.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити