Як перевозити товари з Криму?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 914

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що товари, які відповідають критеріям повністю вироблених, достатньо перероблених чи ввезені на митну територію України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України, вважаються товарами походження з України та вільно переміщуються на іншу територію України без застосування будь-якого мита.
Це відбувається за умови подання сертифіката про походження товару з України. Такий сертифікат видається торгово-промисловими палатами України на іншій території України на іншій території України.
Для підтвердження походження товарів, що виготовляються у вільній економічній зоні „Крим”, застосовуються сертифікати форми У-1.
У разі надання при митному оформленні зазначеного сертифіката до товарів не застосовується будь-яке мито (ввізне мито, сезонне мито, спеціальне мито, антидемпінгове мито, компенсаційне мито).
Відповідна норма передбачена частиною 6.6 ст.6 Закону України від 12 серпня 2014 року №1636-VII „ Про створення вільної економічної зони Крим” та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України”, який набрав чинності 27.09.14.

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити