Хто повинен задекларувати доходи до 1 травня?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1355

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що обов'язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані в 2014 році, передбачено для тих громадян, які отримували доходи не від податкових агентів, і доходи, з яких протягом року податок не утримувався.
Декларацію про майновий стан та доходи подають громадяни:
- які отримали доходи від нерезидентів (іноземні доходи) (пп.170. 11 ст.170 Податкового кодексу України);
- доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше); (пп.170.2.1 п.170.2 ст.170 Податкового кодексу України);
- доходи від надання майна в оренду фізичним особам (п.170.1 ст.170 Податкового кодексу України);
- доходи, отримані платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав (ст.174 Податкового кодексу України);
- продаж (обмін) об’єктів рухомого (нерухомого) майна (ст.172, ст.173 Податкового кодексу України);
- інші доходи, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу (пп.14.1.54. п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України).
Декларація про майновий стан подається до податкової інспекції за місцем проживання до 1 травня 2015 року.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити