Військовозобов'язаним відтепер необхідна довідка, аби їздити Україною

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1279

Генштаб обмежив пересування військовозобов'язаних по Україні.

"Чинним законодавством в умовах, коли в державі оголошена мобілізація, військовозобов'язані не мають права залишати місце проживання без дозволу відповідного районного військового комісара", - пояснив представник Генштабу Володимир Талатай, пише "5 канал". - "Військовозобов'язаний, який в умовах, коли в державі проходить мобілізація, має намір покинути місце проживання і виїхати за межі адміністративного району, він повинен про це повідомити районного військового комісара й отримати дозвіл"

Талатай уточнив, що таку довідку не потрібно отримувати, якщо військовозобов'язаний виїжджає за межі свого адмінрайону "на день-два".

За його словами, мінімальних термінів для виїзду поки що остаточно не визначено, це та інші питання буде врегульовано найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Президент підписав указ, де зобов’язав Кабінет міністрів врегулювати порядок виїзду призовників закордон.

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
+1 # ПересічнийГромадянин 04.02.2015, 18:30
Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
Цитата
 
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити