Кіровоградщина: коли не треба платити екологічний податок?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1267

Законом України від 24.05.2012 року №4834-VI внесено зміни до Податкового кодексу, зокрема, в частині адміністрування екологічного податку.


Законом зазначено, що при тимчасовому зберіганні відходів на власних територіях суб'єкти господарювання не сплачуватимуть екологічний податок у разі наявності у них договору на видалення та утилізацію відходів з суб'єктами господарювання (комунальними або спеціалізованими підприємствами тощо) та передачі відходів, у встановлені цим договором терміни, на утилізацію та захоронення.
ДПС у Кіровоградській області нагадує – Законом України від 20.11.2012 р. N5503-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів" з 01.01.2013 р. змінено ставки екологічного податку, вони збільшені в середньому на 7,9%.

 

При цьому, згідно з пунктом 2 підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Кодексу за податковими зобов'язаннями з екологічного податку, що виникли з 01.01.2013 р. до 31.12.2013 р. включно, ставки податку становлять 75% від ставок, передбачених статтями 243-246 Кодексу (у 2012 р. вони становили 50%).
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити