Тріумф кіровоградських легкоатлетів на Всеукраїнській Універсіаді

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 800

Відмінний результат продемонстрували кіровоградські легкоатлети, студенти КДПУ імені Володимира Винниченка та КНТУ на Всеукраїнській Універсіаді, що 13-16 травня відбулася в Ялті.
Загалом честь нашої області відстоювали 15 студентів. Переможцем змагань став спартаківець Дмитро Яковенко (КДПУ ім Винниченка, тренер Геннадій Здітовецький). Взявши з першої спроби планку 221см, Дмитро переміг всіх стрибунів у висоту, ще на 1 см наблизившись до нормативу майстра спорту України міжнародного класу.
Денис Тесленко посів друге місце з бігу на 400м з бар’єрами. Його результат 51.5 секунди (тренер Олександр Тесленко). Нещодавній переможець Чемпіонату України у напівмарафоні Дмитро Капінус посів четверте місце з бігу на 3000 з перешкодами та сьоме - з бігу на 10000 м (тренер Володимир Політовський). Вікторія Маруценко фінішувала сьомою на дистанції 3000 м з перешкодами (тренер Наталія Абраменко).

Не перестають радувати вихованці Павла та Петра Армашових (ОКДЮСШ ”Колос”). Не пройшло й місяця після чемпіонських забігів Артема Тарана на юнацькому чемпіонаті, як новий тріумф. В забігові на 1500 м з результатом 3.45.92 сек. посівши ІІІ місце, вперше виконав норматив майстра спорту, а згодом Олександр Шелест, додав ще одну бронзову медаль в бігу на 800м (результат 1.51.50 сек.). Результат на 1500м Олександра є рекордним для нашої області і протримався він близько 30 років. Що характерно, попереднім рекордсменом був тренер Сашка - Павло Армашов.

Федерація легкої атлетики Кіровоградської області вітає МС Олександра Шелеста та тренерів Армашових і бажає їм якісно підготуватися до наступних континентальних та світових стартів.