Кіровоградська легкоатлетка стала призеркою Чемпіонату світу серед спортсменів-інвалідів

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 592

Кіровоградка Анастасія Мисник, яка вже має у своєму спортивному доробку срібну медаль Паралімпійських ігор 2012 року в Лондоні, показала третій результат і стала бронзовим призером у штовханні ядра на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів, що проходить у французькому Ліоні.
Про це у своєму блозі повідомляє спортивний журналіст Юрій Ілючек.

Підопічна ЗТУ Олега Соколовського у своєму класі була близька до повторення свого особистого рекорду (12.67см.), відправивши снаряд у третій спробі на 12 метрів 65 сантиметрів. Далі ядро ​​штовхнули лише паралімпійська чемпіонка Лондона полячка Єва Дурска (13 метрів 18 сантиметрів) і росіянка Антоніна Баранова, яка встановила особистий рекорд -12 метрів 95 сантиметрів. При цьому у всіх інших спробах наша Настя була краще російської спортсменки, яка багато в чому сенсаційно у третій спробі перевищила своє персональне досягнення на 1 метр 09 сантиметрів.

На Чемпіонаті світу у Франції виступала ще одна підопічна Олега Соколовського Алла Мальчик. Але, цього разу, наша паралімпійська чемпіонка Пекіна-2008, неодноразова чемпіонка і рекордсменка світу зупинилася в кроці від призового п'єдесталу у штовханні ядра, зайнявши 4-е місце, а в метанні диска - показала 7-й результат.