Вивезення сміття відтепер не входить у квартплату кіровоградців?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2133

 

Депутат Кіровоградської міськради Павло Топчій на своєму блозі повідомив, що на під’їздах багатоквартирних будинків з’явились повідомлення, що 24.07.2013 року Головним управлінням житлово – комунального господарства було проведено конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення побутових відходів з території м. Кіровограда. І віддепер за вивезення сміття треба платити окремо.

 За його результатами переможцем визначено ТОВ «РАФ-ПЛЮС» в особі Кіровоградської філії № 2. Нарахування оплати за послуги із вивезення твердих побутових відходів буде здійснюватись згідно тарифів, що затверджені рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради № 1662 від 28.10.2008 року. Для мешканців багатоквартирних будинків вартість послуги з вивезення відходів складає 5,80 грн/місяць з людини.

Одночасно з розміщенням таких повідомлень до мешканців від імені ТОВ «РАФ – ПЛЮС» були надіслані квитанції на оплату послуг зі збирання та перевезення побутових відходів.

Вважаю, що такі дії ТОВ «РАФ – ПЛЮС», а саме надсилання квитанції на оплату послуг зі збирання та вивезення побутових відходів за відсутності укладеного зі споживачем письмового договору є прямим порушенням ст. ст. 19, 20, 21 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» та пункту 13 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070.

Направив відповідне звернення до прокуратури міста, побачимо яка буде реакція.
"Є в цій ситуації ще одна негативна складова: люди отримали квитанції, в яких вказані їх персональні дані. Звідки вони у ТОВ "Раф-ПЛЮС"?! Хто, без згоди власників, їх поширив? Дане діяння законом заборонене. І справа стосується тисяч осіб, персональні дані яких неправомірно використані. Чи не злочин це?!" - коментує юрист Геннадій Нікішов.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # Андрій 1985 22.08.2013, 17:13
Шановний Геннадій! я не розумний і не адвокат чи навіть юрист. Так аматор. Просто не люблю зарозумілість
Цитата
 
 
+1 # Вадим 22.08.2013, 09:53
За цим всім не зрозумів головного: що у нас у місті буде зі сміттям, і що потрібно для того щоб воно вивозилося?
Цитата
 
 
0 # Андрій 1985 22.08.2013, 09:30
ч. 2 ст. 14 Закону Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Цитата
 
 
-2 # Андрій 1985 22.08.2013, 09:28
Закон Про персональні дані діє з 01.01.2011р. Ви не думаєте , що база була одержана до вступу в силу закону!? Це просто роздуми. Чи вони знову суперечать позиції власників сайту?!
Цитата
 
 
-1 # Андрій 1985 22.08.2013, 09:22
Шановний Генадій! Гарно Ви звертаєтесь до відвідувачів сайту. До своїх клієнтів так само?
Скажіть, а лист Верховного суду, інших спеціалізованих судів про судову практику під час судового розгляду справи до уваги не беруться!? Листи-розясненн я податкової, митниці, пенсійного фонду жодного правового значення не мають?! І дані листи стосуються лише конкретних субєктів!?
Цитата
 
 
0 # Юрій1963 22.08.2013, 09:12
Шановний Генадій! Наскільки я розумію Ви є адвокатом, юристом і Вам не слід переходити на особисті образи типу "троля". Повірте це Вас не красить, навіть перед потенційними Вашими клієнтами.
Те що на сайті розміщена Ваша реклама означає що Ви його власник? Тоді приношу свої вибачення, коментарів залишати не буду, адже право власності є недоторканим, а позицію яка суперечить Вашій викликає у власника обурення.
Цитата
 
 
0 # Геннадій Нікішов 21.08.2013, 18:14
Юрій 1963, Андрій 1985 та інші прийдешні тролі!
Не потрібно наводити "тень на плетень" і видавати бажане (для вас) за дійсне. Лист не є законом, а його автор не є суб"єктом тлумачення закону. Та й в листі йдеться зовсім не про те, що хтось може комусь передавати персональні дані чи про шляхи отримання цих даних. І цей лист не є нормативно-прав овим актом, який є обов"язковим для виконання хоча б кимось. І застосований він може бути виключно у взаємовідносина х автора листа та його адресата.
І якщо ви такі розумні і можете довести свою правоту, то дайте відповідь на одне просте питання: звідки у ТОВ "РАФ Плюс" персональні дані потенційних споживачів? Тільки давайте конкретику.
Цитата
 
 
+2 # Михайло 21.08.2013, 12:20
Питвнння так, щоб ми просто посміхнулися, може посміялися: А якщо ніхто із жителів міста не буде оплачувати дані квитанції - то по місту не буде вивозитися сміття? А якщо через одного будуть оплачуватися? - то мого сусіда сміття вивезуть, а моє ні?
Цитата
 
 
-6 # Юрій1963 21.08.2013, 09:55
Чому всі так цього бояться? Тариф на сміття не переглядався з жовтня 2008р. Порахуйте скільки разів з 2008 по 2013р. змінилась квартплата, проїзд в маршрутка, електроенергія, вода, тепло!!! Вартість хліба, який купуємо щодня близко 4 грн. А за сміття 5,8 грн. з людини в місяць! Депутат, юрист роздувають з мухи слона, можливіо їм краще бачити купи сміття і радіти цьому, бо все в правовому полі, договір укладено.
Цитата
 
 
-5 # Юрій1963 21.08.2013, 09:37
Цікаво, депутат міськ. ради, до звернення громадян, не знав про рішення міськради від 29.01.2013р. №2219. Він не працює в раді, не знає за що голосує?! А тепер реагує :-)
Цитата
 
 
+2 # Павло Топчій 21.08.2013, 11:11
Шановний Юрію, про рішення міської ради від 29.01.2013 року № 2219 я знав. І мова у моєму запису у блозі стосується не цього рішення, а правомірності дій ТОВ "РАФ ПЛЮС"http://gre 4ka.info/suspil stvo/5236-vyvez ennia-smittia-v idteper-ne-vkho dyt-u-kvartplat u-kirovohradtsi v# при надсиланні рахунків за послуги без укладених договорів.
Цитата
 
 
-3 # Юрій1963 21.08.2013, 09:29
Щодо персональних даних. Шановний Генадій уважно читайте лист - Ураховуючи зазначені норми, отримання від суб'єктів персональних даних письмової згоди на обробку їх персональних даних в процесі споживання такими суб'єктами житлово-комунал ьних послуг не є обов'язковим, оскільки дозвіл на обробку їх персональних даних виконавцем або виробником відповідних послуг, наданий законом виключно для здійснення його повноважень.
Цитата
 
 
-4 # Юрій1963 21.08.2013, 09:26
В структурі квартплати відходи займають від 0,12 до 0,24 грн. з кв. м. залежно від будинку. Але цих змін Ви не побачите, бо під цей шумок влада підніме квартплату і її рівень залишиться той же або і стане більшою.
Цитата
 
 
-2 # Юрій1963 21.08.2013, 09:24
Копія паспорту та ідентифікаційно го коду для одержання пільги, в т.ч. для пільговиків "діти війни"
Цитата
 
 
+1 # Юрій55 21.08.2013, 08:54
Цікаво навіщо підприємству знадобились копія паспорту та ідентифікаційно го коду, якщо у квитанціях на оплату вже зазначені споживачі. А також, яким чином і на скільки буде змінена квартплата з урахуванням виведення послуги з вивезення сміття з діяльності КРЕПів.
Цитата
 
 
0 # Геннадій Нікішов 15.08.2013, 21:49
І як же ТОВ "РАФ Плюс" стало володільцем бази персональних даних потенційних споживачів?! Хто передав цю інформацію товариству? В наведеному листі йдеться про обробку персональних даних отриманих законним шляхом. І саме про обробку, а не їх збирання.
Цитата
 
 
-3 # Андрій1985 15.08.2013, 18:18
Щодо укладення договору.
Читайте газету "Вечірня" за цей тидень і все буде зрозуміло
Цитата
 
 
-1 # Андрій1985 15.08.2013, 18:17
https://www.google.ru/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCsQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.buhgalteria.com.ua%2Fbaza%2FListDSZPD594.doc&ei=T-YMUurIBcrMtAbyvIGwBw&usg=AFQjCNFe2_SIicAgTRyGkz0X5qDDxccVsw&bvm=bv.50768961,d.Yms&cad=rjt


Це щодо персональних даних
Цитата
 
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити