Коли подавати фінансовий звіт у податкову?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1701

Кіровоградська ОДПІ звертає увагу, що згідно з п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Платники податку на прибуток – малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України (суб’єкти господарювання, у яких середня кількість працівників за рік не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро), подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Слід зазначити, що форми фінансової звітності затверджено наказами Міністерства Фінансів України від 24.01.11 р. № 25 «Про внесення змін до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва"» та від 07.02.13 р. № 73 «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності"».
Таким чином, платники податку на прибуток – малі підприємства та юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу (до 1 січня 2016 року застосовують ставку податку на прибуток 0 %), подають разом з річною податковою декларацією скорочену фінансову звітність, а саме:
– Баланс (ф.№1-м);
– Звіт про фінансові результати (ф.№2-м).
Всі інші платники до податкової декларації за рік подають:
– Баланс (Звіт про фінансовий стан) (ф.№1);
– Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) (ф.№2);
– Звіт про рух грошових коштів (ф.№3);
– звіт про власний капітал (ф.№4).

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити