Відео

Надія Савченко про перейменування Кіровограда (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Під час вчорашнього мітингу кіровоградців під стінами Верховної Ради України до мітингарів вийшла народний депутат України Надія Савченко. На запитання про назву міста депутат заявила, що підтримує назву «Кропивницький» для міста Кіровограда і проти імперських назв.

Кіровоградські патрульні поліцейські взяли участь в телевізійному шоу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Не так давно ці хлопці і дівчата були цивільними людьми, а тепер у формі патрульних охороняють безпеку кіровоградців. Вони одні з перших приїжджають на місце ДТП, вирішують конфліктні ситуації, а найголовніше-вірять, що зможуть змінити країну на краще.

Голова ВР про те, чого бракує для перейменування Кіровограда (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Для перейменування двох обласних центрів України необхідно зробити зміни в одному з головних документів держави. Про це в інтерв'ю каналу "Рада" повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Кіровоградців запрошують на екскурсії музеєм легендарного спецназу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кіровоградців запрошують на групові екскурсії  музеєм 3-го окремого полку спецпризначення. У музеї можна переглянути кімнати, присвячені участі спецназу у боях найгарячіших точок світу, а також експозиції, присвячені АТО та героям, які полягли на сході країни.

Кіровоград: горе-хрещений планував вбивство і власних дітей (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Минулої ночі у Кіровограді поліція затримала 39-річного чоловіка, якого звинувачують у вбивстві 7-річної хрещениці. За даними поліції горе-хрещений планував і вбиство двох рідних дітей. Сусіди стверджують, що під час обшуку в чоловіка знайшли блокнот з іменами наступних жертв, сатаниніські угоди, а в телефоні виявили масонські знаки.

Проти олександрійців, які розчленували цуценя, відкрили кримінальну справу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

В Олександрії відкрили кримінальну справу проти студентів та викладача Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету, які розчленували цуценя.

Знайдена на Кіровоградщині кам'яна статуя виявилась цінним артефактом (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кам'яна статуя, яку на початку березня посеред сміття знайшли у Клинцях на Кіровоградщині, виявилась унікальним артефактом. Знахідку вже оглянули експерти-історики і вважають, що статуя може змінити вчених про межу половецького степу. 

Студентка з Кіровограда виграла 50 тисяч гривень на розважальному телешоу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кіровоградська студентка, учасниця командр КВК "Принцеси" та "Наївність" Олександра Крикун вдруге успішно виступила на телевізійному  розважальному шоу "Розсміши коміка". Цього разу дівчина збільшила свій виграш і забрала в коміків максимальну суму грошей - 50 тисяч гривень.

мир тв