Відео

Після тривалого пікету спортсмени з Кіровограда отримали візи для поїздки в Європу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Два десятки кіровоградських спортсменів, які займаються бразильським джиу-джитсу, приїхали учора до Посольства Португалії в Україні на пікет. Двом багаторазоваим чемпіонам Ярославу Блажку та Роману Непоті відмовили в отриманні віз для поїздки на Відкритий чемпіонат Європи з бразильського джиу-джитсу. Хлопці нібито можуть не повернутись з Європи в Україну. 

Протистояння прихильників та противників назви Єлисаветград у Кіровограді (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Як "Гречка" вже розповідала, сьогодні в Кіровограді відбувся мітинг. Понад півтисячі громадян вийшли на площу перед Кіровоградською міською радою, щоб висловити своє ставлення до ініціативи Комітету Верховної Ради України перейменувати місто Кіровоград в Інгульськ. "Скажи Інгульську - НІ" таким було головне гасло мітингу. Фактично захід вийшов на підтримку назви Єлисаветград.

Оплаткову зустріч з побажаннями влаштували кіровоградці (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Цими днями католики і протестанти всього світу відзначали Різдво Христове. Святкування одного з релігійних свят року відбулось і в Кіровоградському римо-католицькому костелі Святого Духа.

Журналісти перевірили роботу приймальні нардепа від Кіровоградщини Олеся Довгого (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Журналисти системи народного контролю "Слово і Діло" розпочинають перевірку того, як депутати виконують свої передвиборчі обіцянки. Першим "під приціл" потрапив нардеп від Кіровоградщини Олесь Довгий, який зі скандалами пройшов до Верховної Ради по 102 округу.

Мер Кіровограда заплутався в кількості голів комісій міськради(ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Вчора, 25 грудня, Кіровоградський міський голова Андрій Райкович зустрівся з журналістами та розповів про власні здобутки після місяця роботи на новій посаді.

У Кіровограді відбулась акція з підтримки політв'язнів(ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Як "Гречка" вже розповідала, у Кіровограді відбулась громадсько-політична акція «Волю - в’язням режиму». Активісти ВО "Свобода" та "Правого Сектору" пройшли маршем вулицями міста. Завершили акцію пікетуванням місцевого СІЗО, де нині перебувають 4 членів "Правого Сектору".

На Кіровоградщині обласний військкомат закликає підписувати контракт із ЗСУ (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Україна сьогодні має сильну армію. Десятки тисяч солдатів та офіцерів отримали незамінний бойовий досвід. Зберегти та примножити професійних мотивованих військових у Збройних Силах – запорука перемоги над ворогом.

мир тв