Відео

Голова ВР про те, чого бракує для перейменування Кіровограда (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Для перейменування двох обласних центрів України необхідно зробити зміни в одному з головних документів держави. Про це в інтерв'ю каналу "Рада" повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Кіровоградців запрошують на екскурсії музеєм легендарного спецназу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кіровоградців запрошують на групові екскурсії  музеєм 3-го окремого полку спецпризначення. У музеї можна переглянути кімнати, присвячені участі спецназу у боях найгарячіших точок світу, а також експозиції, присвячені АТО та героям, які полягли на сході країни.

Кіровоград: горе-хрещений планував вбивство і власних дітей (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Минулої ночі у Кіровограді поліція затримала 39-річного чоловіка, якого звинувачують у вбивстві 7-річної хрещениці. За даними поліції горе-хрещений планував і вбиство двох рідних дітей. Сусіди стверджують, що під час обшуку в чоловіка знайшли блокнот з іменами наступних жертв, сатаниніські угоди, а в телефоні виявили масонські знаки.

Проти олександрійців, які розчленували цуценя, відкрили кримінальну справу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

В Олександрії відкрили кримінальну справу проти студентів та викладача Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету, які розчленували цуценя.

Знайдена на Кіровоградщині кам'яна статуя виявилась цінним артефактом (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кам'яна статуя, яку на початку березня посеред сміття знайшли у Клинцях на Кіровоградщині, виявилась унікальним артефактом. Знахідку вже оглянули експерти-історики і вважають, що статуя може змінити вчених про межу половецького степу. 

Студентка з Кіровограда виграла 50 тисяч гривень на розважальному телешоу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кіровоградська студентка, учасниця командр КВК "Принцеси" та "Наївність" Олександра Крикун вдруге успішно виступила на телевізійному  розважальному шоу "Розсміши коміка". Цього разу дівчина збільшила свій виграш і забрала в коміків максимальну суму грошей - 50 тисяч гривень.

мир тв