Відео

Друк

Як правоохоронці шукають кіровоградських тітушок(ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

Кіровоградські активісти вважають, що правоохоронці навмисно затягують розслідування щодо тітушок, які нападали на людей у Кіровограді 26 січня. Деталі дивіться на відео колег з Інтеру.

Друк

Дружина і побратим Віктора Чміленка на Громадському ТБ (ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

Дружина і побратим героя Небесної сотні, Віктора Чміленка, родом з Кіровоградщини, з'явились в ефірі Громадського ТБ. Як минули 40 днів без близької людини, хто і що допомагає? Дивіться на відео.

Друк

Як у Кіровограді вшанували пам'ять Віктора Чміленка (ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

На традиційному недільному віче 30 березня вшанували серед інших вшанували пам'ять загиблого на Інститутській Віктора Чміленка, громадського активіста з Кіровоградщини.

Друк

Колишній вояк УПА покинув рідний Крим через погрози (ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

Кілька днів тому тернополяни зустрічали 88-річного Володимира Чермошенцева – в минулому вояка Української Повстанської Армії, який багато років жив у Бахчисараї Автономної Республіки Крим.

Друк

Кіровоградські студенти кожен свій ранок починатимуть з виконання гімну? (ФОТО, ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

 

Сьогоднішній ранок студенти КДПУ ім. В. Винниченка розпочили з гімну України. Після першої пари, на початку 10 ранку, близько півсотні студентів різних факультетів зібралися біля пам'ятника В. Винниченку на площі між корпусами вишу і гуртом заспівали гімн, тримаючи у руках український прапор.

Друк

У Кіровограді самооборона готує добровольців для ополчення(ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

Для захисту міста у Кіровограді готують чоловіків. У мобілізаційному пункті кіровоградської Самооборони на Козачому острові відбуваються військові навчання для добровольців:

Друк

Кіровоградські студенти й викладачі підтримують українських військових в Криму (ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

 Студенти Кіровоградського коледжу статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту підтримали всеукраїнську акцію "Підтримай армію, врятуй країну: подзвони на номер 565".

Друк

Кіровоградські журналісти звернулись до моряків СДК "Кіровоград" і влади (ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

Вчора ЗМІ облетіло звернення моряків СДК "Кіровоград" до українів і влади. Щоб якось підтримати хлопців, які почуваються покинутими на призволяще урядниками України, журналісти каналу "Кіровоград" записали ролик, з надією, що їх почують військові та їм вдасться достуватись до вищого керівництва.

Друк

Олександр Петік: "Мені прикро і соромно!" (ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

Сьогодні очільник Кіровоградщини Олександр Петік вийшов на сходи перед Кіровоградською облдержадміністрацією і, на прохання кіровоградських медійників, прокоментував дії своїх однопартійців стосовно керівника НТРК Олександра Пантелеймонова. Своїм приходом журналісти показали, що засуджують будь-яке хамство, не важливо під яким партійним прапором воно відбувається.

Друк

Кіровоград: на площі Героїв Майдану читали поезію(ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

У Кіровограді з нагоди дня народження відомої поетеси Ліни Костенко читали вірші. Своєрідне святкування відбувалося просто неба на центральній площі обласного центра.

Друк

Єпископ Марк про Небесну Сотню і те як жити далі(ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

Під час концерту присвяченому героям Небесної сотні, що минулого тижня відбувся у Кіровограді, Єпископ Кіровоградський та Голованівський УПЦ(КП) Єпископ Марк виступив зі зверненням до людей. Він дав настанови як жити далі після буремних подій.

Друк

Концерт Шевченкофест до 200 річчя Кобзаря у Кіровограді(ВІДЕО)

. Опубліковано в Відео

15 березня у Кіровограді відбувся концерт "Шевченко-Fest". Метою проекту стала підтримка кіровоградських гуртів, а також об'єднання усіх кіровоградців навколо творчості Тараса Шевченка, яка може звучати по-новому.

Останні коментарі

example
example