Кіровоградська плавчиня Ольга Свідерська – семиразова чемпіонка світу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кількість переглядів - 3074

Феноменально виступила на Чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів-інвалідів, що завершився у канадському Монреалі кіровоградка Ольга Свідерська. «Гречка» вже повідомляла про завойовані чотири золоті медалі вихованкою комплексної ДЮСШ №1. Але і вони, як виявилося, не межа для нашої фантастичної спортсменки. Протягом трьох заключних трьох днів чемпіонату підопічна Олени Кузніцової виборола ще три «золота», вигравши усі змагальні дистанції, таким чином загалом завоювавши сім золотих нагород і встановивши п'ять світових рекордів.

16 серпня Ольга Свідерська у класі S3 із новим світовим рекордом пропливла жіночу 100-метрівку вільним стилем із часом 1:37.58. Того ж дня у складі жіночої збірної України вона вшосте зійшла на золотий подіум. Наш жіночий квартет тріумфував у комбінованій естафеті 4х50 м встановивши і тут новий світовий рекорд (2:57.35).
Свою сьому медаль найвищої проби феноменальна кіровоградка виборола в передостанній день Чемпіонату світу 17 серпня на дистанції 150 м комплексним плаванням. У кваліфікації вона встановила свій  п’ятий світовий рекорд (3:25.07), а у фіналі тріумфувала із часом 3:26.95 сек.
Ольга Свідерська стала однією з п’яти мультимедалістів у складі збірної України. Більше за неї виборов нагород лише Дмитро Виноградець - 9 медалей (7 золотих, 1 срібна, 1 бронзова).
У загальнокомандному заліку серед 60 країн-учасниць збірна України посіла перше місце із медальним врожаєм у 84 нагороди, серед яких 33 золотих, 22 срібних і 29 бронзових. За нами розташувалися збірні Росії – 54 (19-22-13) та Великої Британії – 55 (18-22-15).