Аналітика

Досьє кандидатів на пост міського голови Кіровограда

. 12106

{jcomments on}

14 кандидатів боротимуться за крісло кіровоградського міського голови. Хто вони і чим відомі кіровоградцям?

 

«Гречка» переглянула Інтернет, аби розказати своїм читачам - хто є хто. Загалом, поборотися за мерське крісло вирішили 14 кандидатів: Володимир Пузаков (самовисуванець), Андрій Максюта (самовисуванець), Артем Стрижаков (самовисуванець), Рафаель Санасарян ("Радикальна партія Олега Ляшка"), Андрій Дробін (самовисуванець), Володимир Обрежа (самовисуванець), Віта Атаманчук (самовисуванець), Сергій Михаленок ("Народний контроль"), Андрій Табалов (партія "Наш край"), Андрій Лейбенко ("Опозиційний блок"), Андрій Райкович ("Блок Петра Порошенка "Солідарність"), Олександр Бошуляк (самовисуванець), Сергій Капітонов ("Свобода"), Василь Ращупко ("Укроп"). 

www.gre4ka.infoВолодимир Пузаков:

людина з багатим партійним (член КПРС з 1983 року) і керівним досвідом. Комуніст, через заборону партії цього разу балотується як самовисуванець. У поданих до ТВК документах зазначає, що тимчасово безробітний.

Народний депутат України 4-го скликання (2002-2007 роки), обраний за списками КПУ в парламенті входив до комітету з питань фінансової і банківської діяльності, був членом Координаційної ради з питань функціонування ринку цінних паперів в Україні. За час депутатства 512 разів виступав з трибуни і зробив 331 запит.

З 2007 по 2010 рік був міським головою Кіровограда. Свою посаду фактично відсудив. У 2007 через численні порушення вибори міського голови двічі скасовували. З третьої спроби на голосування прийшло близько двох тисяч кіровоградців на 200-тисячне місто. Саме у цьому голосування Пузаков і отримав перемогу. 15 лютого 2007 — ТВК визнала вибори незаконними, призначивши повторне голосування на 15 квітня 2007 , проте 5 березня 2007 Апеляційний суд Кіровоградської області підтвердив рішення суду першої інстанції — скасувати постанову територіальної виборчої комісії про призначення повторних виборів міського голови Кіровограда на 15 квітня 2007 р.

На скандалі засвітився син кандидата – Дмитро Пузаков. Тоді йому, на той момент голові Созонівської сільради, інкримінували отримання хабара у 150 тисяч гривень.

Проте згодом справу у міліції забрала прокуратура і з підозрюваного Дмитро у розслідуванні став свідком. Справу закрили через нібито неможливість довести вину, а потерпілий з таким результатом не погодився і ще довго намагався відновити справу і ще довго судився.

www.gre4ka.infoАртем Стрижаков:

чинний депутат Кіровоградської міської ради, приватний підприємець, відомий у місті мережею магазинів мобільного зв’язку «Цифротех». Балотується як самовисуванець.

міськраду потрапив як член “Партії регіонів”, з якої вийшов у 2014році і став членом її ж сателіта - Партії розвитку України. Нині безпартійний.

«Засвітився» як учасник Антимайдану в Кіровограді.

Також був звинувачений в.о. Кіровоградського міського голови Іваном Марковським у лобіюванні інтересів забудовника, що за відсутності дозволів продовжує будівництво на вулиці Чорновола. 

В останні кілька місяців включився у питання перейменування міста і агітує за назву Єлисаветград з відеороликів та агіт-наметів.

www.gre4ka.infoАндрій Максюта:

нині безпартійний. Директор ТОВ «Охоронно- юридична фірма «Сокіл».

Екс-керівник Кіровоградського міського виборчого штабу Радикальної партії Олега Ляшка під час виборів до ВР у 2014.

Один з тих хто стверджував, що кіровоградські радикали продались нардепу Станіславу Березкіну.

 


Андрій Дрoбін.
Член Соціалістичної партії України, голова Кіровоградського міського осередку партії. Працює викладачем у Кіровоградському професійному ліцей побутового обслуговування.

Входив до Громадської ради як представник Кіровоградської обласної громадської організації «Громадська спілка захисту конституційних прав мешканців гуртожитків та багатоквартирних будинків відомчого підпорядкування у Кіровоградській області».

 

www.gre4ka.infoВіта Атаманчук:

заступник голови Кіровоградської ОДА, висувалася на посаду мера «Об’єднанням «Самопоміч», але в результаті зареєструвалася шляхом самовисування. Соціальний педагог за першою освітою,з 2013 року навчалася в Національній академії державного управління при Президентові України.

У 2006-2007 та 2011 роках - голова управи Кіровоградської обласної організації Української Народної Партії. З 2008 – 2011 та 2013 – 04.2014 була помічником народних депутатів від політичної партії ВО «Свобода». По квоті цієї партії стала заступником голови ОДА.

 

Володимир Обрежа. Безпартійний. Генеральний директор Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕАЛ ГРУПП». Під час виборів до Верховної ради 2014 року член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 99 від політичної партії "Наша Україна".

Олександр Боршуляк:

безпартійний. Приватний підприємець. Голова Кіровоградської обласної Асамблеї інвалідів, нині представник Громадської спілки "Громадянський центр розвитку суспільства"

Займається виготовленням обладнання механотерапії для відновлювального лікування за методом шведського вченого Густава Цандера (в 2008 році були відзначені дипломом Кабінету Міністрів за розробку унікального обладнання для інвалідів, встановленого в санаторії «Слов'янський курорт»).

У 2009 ФОП «Боршуляк» виграв тендер на поставку обладнання для Донецької обласної клініки відновного лікування. Обладнання поставив, але гроші так і не отримав та звернувся до суду. Донецькі чиновники подали зустрічний позов і заявили, що обладнання неякісне, немає документів про відповідність ГОСТам і ТУ. Підтримала чиновників у цьому випадку і прокуратура, і суд. Підприємець опинився в боргах і походи по чиновницьких кабінетах не допомогли.

Ініціатор будівництва у нашому місті Центру дитячої реабілітації ім. Академіка В.Дікуля. Про те, що центр, в якому в першу чергу лікуватимуться діти, інваліди та учасники АТО, скоро запрацює, повідомляв у грудні 2014 року. Нібито і приміщення знайшлося, і академік Дікуль дав свою згоду на використання в цьому центрі напрацювань і методик реабілітаційної терапії. Але поки що про роботу закладу нічого невідомо.

www.gre4ka.infoСергій Михальонок:

висуванець від політичної партії "Громадський рух Народний контроль". Заступник директора у ПП «Кіровограді інвестбуд». Координатор у Кіровоградській області проекту «Всеукраїнський Комітет захисту української мови». Депутат Кіровоградської міської ради.

У 2014 році складав депутатський мандат(зазначивши, що робить це через неефективність роботи міської ради). Але продовжив роботу депутатом.

Має політичні зв’язки зі Віктором Шмідтом.
Був координатором Кіровоградського Євромайдану.

Балотувався до Верховоної Ради у 2014 році.

www.gre4ka.infoРафаель Санасарян:

висуванець від Радикальна партія Олега Ляшка.

Директор ТОВ «Євротехніка -2007».

Також його пов’язують з мережею магазинів спортивного одягу «Спорт Дискаунтер».

Член вірменської громади міста.

www.gre4ka.infoАндрій Табалов:

висуванець від політичної партії "Наш край".

Безпартійний. Був депутатом Верховоної Ради України з 2012 по 2014 рік.

Створив у місті громадську організацію «Рідний Кіровоград».

Сьогодні - генеральний директор ТОВ «Молочна компанія «Волошкове поле». У власності родини Табалових також перебуває ТМ «Формула смаку».

Президент федерації дзюдо та самбо Кіровоградської області.

Андрій Лейбенко:

балотується від політичної партії "Опозиційний блок". У інформації до ТВК зазначає, що є директором ТОВ «Пронто - Груп», проте Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців цю інформацію не підтверджує. У даного підприємства керівником і підписантом значиться Владислав Буряк.

Очолював так звану «гарячу лінію Ларіна». Був членом «Партії регіонів», засвітився у «Партії розвитку України». З гарячої лінії Кіровоградської ОДА звільнився у червні 2014, але з ним відзнято рекламний ролик (жовтень 2014 року) для партії, де він стверджує, що на гарячу лінію, де він працює «дзвонять з усіх куточків країни»

За даного кандидата зафіксована реклама у вигляді спаму-смс

www.gre4ka.infoАндрій Райкович:

кандидат від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Нині депутат обласної ради обраний від Кіровоградської обласної організації Народної партії, голова депутатської фракції Народної Партії . Заслужений працівник сільського господарства України. Почесний громадянин міста Кіровограда.

Підтримку його особи на посаду мера виголосили і нинішні порошенківці, бютівці і екс-регіонали та близьке до них бізнес-оточення. Експерти взагалі вважають його кандидатуру компромісом між владою і «Опозиційним блоком». 

Оконфузився під час театрального фестивалю «Вересневі самоцвіти»: був спонсором візиту на фестиваль народної артистки Ади Роговцевої. Вийшов на сцену, представився і вручив артистці фірмовий пакет, вочевидь з продукцією рідного птахокомбінату

www.gre4ka.infoВасиль Ращупко:

кандидат від політичної партії "Українське Об'єднання Патріотів - УКРОП".

Приватний підприємець.

Був членом парті «Свобода», але вийшов з неї напередодні виборів до Верховної ради у 2014 році.

Балотувався як самовисуванець по 99-му одномандатному виборчому округу.

Сергій Капітонов:

балотується від політичної партії ВО "Свобода".

Очолює міську організацію ВО "Свобода" в Кіровограді.

Пенсіонер МВС.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама