Аналітика

Кіровоград можуть чекати поствиборчі баталії і міський голова на півроку

. 4115

Видання «Слово і Діло» вирішило проаналізувати найбільш цікаві за своїм замислом на їх думку технологічні політичні фінти на місцевих виборах 2015-го року. До їх рейтингу потрапили і змагання за крісло мера у Кіровограді.

Аналітики вважають, що цікавими можуть стати не стільки передвиборчі, як поствиборчі баталії у Кіровограді. Наразі місцеві експерти називають серед головних претендентів на потрапляння до другого туру виборів екс-нардепа і кандидата від «Нашого краю» Андрія Табалова та екс-соратника Литвина і нині кандидата від «БПП «Солідарність» Андрія Райковича.

Є ще екс-регіонал Артем Стрижаков, однак у його перемозі засумнівався один з лідерів «Опозиційного блоку» на Кіровоградщині Сергій Ларін. За нинішніх розкладів, реально Стрижаков може розраховувати лише на третю сходинку. А відтак, у випадку другого туру за участі Райковича і Табалова, не дивно, якщо виступить на підтримку першого, за спиною якого теж відчуваються вуха Ларіна і його негласних домовленостей з Адміністрацією Президента.

Однак, найцікавіше може статись не в ході виборів чи навіть результатів другого туру, а уже після виборів. Адже подейкують, що за хитрим сценарієм політтехнологів, функція Райковича-мера в Кіровограді, за умови його перемоги, має закінчиться рівно через 6 місяців, коли у міській раді буде сформована стійка провладна більшість. В такому випадку власник відомої компанії «Ятрань» зможе спокійно поїхати на заслужений відпочинок до свого постійного місця проживання у Відні, а владу до рук прийме або потрібний провладним у міській раді т.в.о. або ж секретар міської ради.

Звичайно, рано чи пізно в такому випадку мали би провести перевибори, скажете ви. Однак, як показала ситуація у 2014-му році з Хмельницьким, Вінницею, Житомиром... за необхідності, блокування проведення перевиборів може стати банальним результатом політичних домовленостей. А відтак, реальна влада у місті може перейти від обраних, до потрібних.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама