Аналітика

Кого з екс-регіоналів веде до Кіровоградської облради "Батьківщина"(ФОТО)

. 8285

Раніше «Гречка» вже розповідала читачам, які партії ведуть екс-регіоналів у Кіровоградську міськраду, та хто з колишніх прихильників Януковича потрапив до списків «Блоку Петра Порошенка»  та балотується до облради. Тепер на черзі «Батьківщина».

 

Серед партійців партії, яка позиціонувала себе раніше як опозиція до «Партії регіонів», екс-регіоналів теж не бракує.

 

Агліулін Равіль - обраний по багатомандатному виборчому округу від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів. Директор Інгульської шахти державного підприємства "СхідГЗК".

 

 

 

 

Андреєва Лариса – діючий депутат Кіровоградської міськради, була висунута від міської організації Партії регіонів. Головний лікар Кіровоградської обласної лікарні. Медзаклад вона очолила, як стверджувала сама на партконференці, за партійним завданням Cергія Ларіна, зайнявши місце незаконно звільненого Миколи Шевчука.

 

 

 

Арсірій Володимир – нинішній депутат Облради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 27 від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів. Директор ТОВ "Степ-Агро».

 

Бендяк Валерій – балотувався за списками «Партії регіонів» до Гайворонської райради у 2010 році. Директор Приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Вікторія".

 

Коваленко Віктор – депутат облради обраний за списками Партії регоінів, гендиректор гірничо - шахтного виробництва державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат".

 

 

 

 

 

Котенко Юрій - міський голова Світловодська, при обранні був членом Партії регіонів.

 

 

 

 

Петрушевський Петро - чинний депутат облради, що пройшов туди від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів. Наразі є Головою правління Кіровоградської облспоживспілки.

 

 

 

Чумак Олександр - чинний депутат облради, обраний від Партії регіонів, начальник Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області.

 

 

 

Флоря Андрій – чинний депутат облради обраний від ПР, керівник фермерського господарства.

 

Ще один цікавий кандидат від партії – Денис Пудрик. Він офіційно не був членом Партії регіонів. Уродженець Макіївки, Донецької області. Нині заступник директора по розвитку бізнесу ТОВ "М-Термінал", а зовсім недавно - начальник Кіровоградської митниці. Розпочинав кар’єру у Донецьку, потім Маріуполь, Бердянськ, Крим, Чернігів, Львів, Луганськ і знову Крим, де він працював на керівних посадах якраз під час анексії – з грудня 2012 до травня 2014 року.
У 2011 журналісти пов’язували призначення Дениса Пудрика на посаду очільника кримської митниці з давньою дружбою покійного Василя Джарти і батька чиновника - Валерія Пудрика, нардепа і очільника не однієї владної інституції за президенства Януковича.
У Кіровограді він був люстрований, незважаючи на листи-прохання «Кіровоградської самооборони» залишити його на посаді в обхід закону. 

Підготувала Анастасія Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама