Аналітика

Яким стане Кіровоград за 5 років, коли новий міський голова виконає всі обіцянки?

. 5115

«Гречка» уважно читала передвиборчу програму нинішнього міського голови Адрія Райковича як кандидата в мери, отже, можемо уявити, яким стане Кіровоград за 5 років його керівництва після втілення всіх обіцянок в життя.

 

 

2020 рік.

Інвестори з усієї країни і з–за кордону стають в чергу, аби вести бізнес у Кіровограді – місто відоме на всю країну тим, що саме тут вдалось побороти корупцію. Щоправда, місця всім не вистачає – промислова зона на Балашівці використовується на повну. Люди працюють в три зміни. Для того, щоб їм працювалось максимально комфортно в район проклали нову електролінію і запустили тролейбуси. У місто повернулись і великоміські «зелені автобуси»: вони їздять по графіку і обслуговують навіть Завадівку і Соколівку. Залишились і маршрутки – виключно чисті, з чемними і привітними водіями у спец формі. Проїзд у маршрутці – радість для містян, але користуються цим видом транспорту вкрай рідко. Завдяки енергозберігаючим лампам, якими обладнали усі закапелки найвіддаленіших районів міста, людям зручно навіть у вечірній час гуляти пішки, та їздити велосипедами вело доріжками європейського рівня.У місті розвинена якісна система вело доріжок та вело прокату. Кіровоградцям непотрібно прив’язувати чи замикати своїх залізних коней адже ймовірність, що їх вкрадуть майже нульова – все місто обладнане найсучаснішими відеокамерами, тож національна поліція розслідує будь-який злочин протягом 2- 3-х хвилин.

Спільно з обласною владою і підприємством «Дніпро-Кіровоград» у місті відбулася заміна половини існуючих водопровідних мереж. Люди забули, що таке пориви водогону та ріки питної води на проїзній частині. Через покращення мереж, вода стала на стільки чистою, що кіровоградці п’ють її просто з крана. Звичайно, є і невдоволені. На пікети виходять власники фірм з продажу очищеної води і аквафільтрів: вони переконані, міська влада душить їх бізнес.

У місті повністю зникло централізоване опалення – його замінили автономні котли і модульні котельні. Будинки міста привели до ладу, а вже тоді передали під керування ОСББ.

У Кіровограді з’явилось одразу декілька хоспісів обіцяних мером перед виборами.

З вулиць міста зникли безпритульні собаки - для них обладнано притулок.

Торгівля ведеться цивілізовано - на ринках: МАФів і торгівлі "з землі" більше немає.

У місто почали масово їхати туристи. Відреставрована площа Героїв Майдану – відома на всю Україну – нею їдуть помилуватись з усіх куточків світу. Кіровоградці ж, не звиклі до натовпів мандрівників, намагаються провести свої вихідні ближче до природи – у приведеному до ладу парку Перемоги.

Рекрутингові компанії б’ються за кадри у резюме яких є запис «менеджер у Кіровоградській міськраді»: всім відомо, вони освічені і не женуться за портфелями, а хочуть дійсно чесно працювати.

Загалом, у місті залишилась тільки одна проблема - автівки продовжують паркуватись на зупинці громадського транспорту біля магазину "Ятрань".

Анастасія Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама