файно

Аналітика

Між учасником АТО та працівниками селищної ради виник конфлікт, бо ті не знайшли його заяву

. 3978

Учасник АТО затіяв сварку та побив працівників Новенської селищної ради Кіровограда. Подія сталась нібито через те, що заяву військового, що він залишив напередодні вихідних, 15 січня, загубили. Про це «Гречці» розповіла одна з потерпілих, юрист селищної ради Ліна Жадейкіте.


 

 

«15 січня чоловік приніс у приймальню селищної ради і невідомо кому віддав список речей, яких потребує: кухонні ножі, набір посуду, намет, свердла, пательні. Перелік за цінами одного з супермаркетів сягнув суми 56 тисяч гривень, - розповідає Ліна Жадейкіте. – У понеділок, 18, січня, близько 11 дня, він прийшов, аби дізнатись чи розглянули його заяву. Однак секретарка не змогла її знайти ні в журналі реєстрації, ні в себе на столі. Вона пішла шукати заяву у кабінет голови ради, оскільки думала, що документ вже десь лежить у папці з підписом. Військовий пішов за нею. Потім почав нецензурно ображати, говорити, що вони за нас воюють, а ми тут нічого не робимо. Почав усе скидати зі столу, кричати, ображати її і бити обличчя, два рази вдарив по голові. У результаті він розбив їй окуляри. У сутичці жінка випадково заділа телефон внутрішнього зв’язку і в мене в кабінеті пролунав дзвінок. У слухавці я почула крики, тому швидко побігла туди. Побачивши мене, військовий почав з криками кидатись і на мене: потягнув за вухо, почав бити по голові. Після того, як заступник селищного голови відтягнув його від мене,чоловік пішов. Ми викликали поліцію, я написала заяву від свого імені».

Жінка розповідає, секретарка не виявила бажання писати заяву, але звернулась до медиків по допомогу. Післяобід військовий знову повернувся до селищної ради, однак мирно написав заяву про те, що йому потрібні речі і подав перелік.

Сам військовий нині проходить службу, але на момент події перебував у відпустці, підтвердженням чого, говорить Ліна Жадейкіте, є пред’явлений відпустковий квиток. Ситуацію чоловік відмовився коментувати, однак заявив: усе сказане юристом селищної ради неправда.

«Це все обман, я нікого не бив. Я приїхав у відпустку і хочу відпочити, тому прошу, не тривожте мене. Мені сьогодні треба їхати на передову», - повідомив у телефонній розмові з журналістом «Гречки» Олександр Скоркін.

На селищі Новому про бійця, який до мобілізації працював в одній із дитячих секцій з боксу, відгукуються позитивно.

«Діти до нього тягнулися. Зовні спокійний, навіть замкнутий, але коли задівали, не мовчав. Прагнув бути схожим на козака, носив оселедець. Я, як сам учасник АТО, знаю, що психіка людей, які там були, змінюється. Люди стають емоційними, дратівливими», - розповів колишній колега Олександра Скоркіна, учасник АТО Віктор Колінько.

Позитивно характеризує новенця іще один із місцевих тренерів із боксу Дмитро Березній. Говорить, Олександр - "застьогнутий на спорті", добряк, спокійний, цікавився козацтвом.

Демобілізовані військові вважають, такі випадки не часті, тож судити по ним абсолютно усіх військових не варто.

«У шостій хвилі мобілізації небагато добровольців, тому мобілізовані іноді вважають, що їм усі винні. Приїжджаючи у відпустку, військовим треба час адаптуватись і зрозуміти, що вони не в АТО. До того ж зараз свята, військові повертаються додому, пиячать і починають дебоширити. Мені невідомо про інші подібні випадки. Наразі селищний голова може звернутись до військової прокуратури, яка розслідуватиме даний факт», - говорить голова ГО «Бойове братство» Олександр Величко.

У поліції говорять, інформацію за фактом заяви жінки внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочали кримінальне провадження.

«Жінка є працівником одного з органів місцевого самоврядування. Вона заявила, що до приміщення зайшов невідомий їй чоловік, після чого затіяв сварку та кілька разів її вдарив. Після того жінка викликала поліцію. У підсумку того ж дня інформація за цим фактом заяви внесена до ЄРДР за ч. 1 ст.125 ККУ (легкі тілесні ушкодження). У рамках кримінального провадження слідчі з’ясовуватимуть обставини події, які мали місце», - повідомила керівник сектору комунікацій ГУ НП в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

Ірина Левадна

Поширюйте

Коментуйте


Реклама