файно сусід

Чи варто працювати з торговими роботами на ринку Форекс?

Опубліковано . в Аналітика

Кількість переглядів - 7786

Кількість операцій, здійснюваних із застосуванням роботів, стрімко зростає. Але чи виправдане застосування автоматичних торгових систем? Давайте розглянемо всі аспекти даного питання.

5 800x400

Застосування торговельних радників частково вирішує проблему сильної волатильності ринку валюти, в силу підвищеної функціональності автоматичних торгових систем (АТС). Але прибутковість торгівлі з радниками – питання, що не має однозначної відповіді. Дуже часто роботи виходять за підсумком в нуль або навіть дають невеликі збитки, особливо якщо їх власник не зумів зробити правильні налаштування.

Різновиди торгових роботів

Спочатку слід визначитися з методами, якими буде вестися торгівля радниками. Як відомо, є програми, здатні самостійно виконувати весь перелік функцій, починаючи від попереднього аналізу ринку, укладення угоди та закінчуючи її закриттям і отриманням прибутку. Дана група автоматичних систем представляє найбільший інтерес для трейдера, оскільки звільняє для нього величезний проміжок часу, необхідного на аналітичну роботу, слідкуванням за cac 40 bourse та укладення ордерів.

Роботи вже навчилися застосовувати методи технічного і економічного аналізу. Вони самостійно визначають рівень опору і напрям тренду, після чого виставляють ордера тейк-профіт і стоп-лосс. Після активації угоди, радник починає виробляти розрахунки далі. Практично всі автоматичні системи вміють вести контроль за рахунком власника і зупиняти торгівлю при появі розбіжностей з попереднім алгоритмом.

Також можна зустріти роботів, які не беруть участь в торгівлі безпосередньо, однак виробляють досить точний аналіз ринку і подають трейдеру сигнал про появу вигідної позиції. До даного типу відносяться трендові роботи та автоматичні системи, які сигналізують про важливі події у вікні терміналу. Якщо у першому разі на графіку ціни робот самостійно малює прогнозований рух графіка, то в другому - рекомендація на відкриття позиції з'являється в терміналі панелі. Другий тип роботів більш інформативний, оскільки крім напрямку тренда, він вказує ще на можливий рівень стоп-лосс і тейк-профіту. Але на відміну від трендових радників, оптимальні значення рівнів зазначаються в якості значень ціни і у вигляді команд.

Чому варто використовувати АТС

Для того щоб зрозуміти причини для застосування в торгівлі автоматичних систем, варто згадати особливості валютного ринку, який має велику динамічну мінливість і високу прибутковість. Дані параметри і є головними причинами для використання АТС.

Для трейдера автоматизовані системи мають величезну користь, оскільки дозволяють істотно збільшити прибутковість по операціях, більш точно прогнозувати ринок і мінімізувати марні витрат, працюючи з meilleur site de trading. Яким би досконалим не був мозок людини, але йому все одно не зрівнятись за обчислювальними потужностями комп'ютерних систем. Тому застосування останніх на практиці – цілком виправдане рішення.

Не останню роль у використанні роботів на ринку Форекс грає і психологічний фактор. Втома, депресія, постійна напруга не можуть позитивно позначитися на роботі гравця. В такому стані починати роботу – дуже небезпечно і непередбачливо. Робототрейдинг позбавляє спекулятивний процес емоційної складової, залишаючи лише точний розрахунок.

Прибутковість радників

Прибутковість автоматизованих торгових систем безпосередньо пов'язана з закладеними в них алгоритмами. Тому ви вже на етапі вибору програмного забезпечення маєте можливість розраховувати на певний результат, причому, в більшості випадків, більш високий, ніж при ручній торгівлі. Завдяки відсутності у робота емоцій, будь-які хвилювання і події на ринку, які викликають у живого гравця паніку, страх або азарт, для програми виглядають лише як черговий привід для застосування вже закладеного алгоритму.

Саме тому дійсно надійний і продуманий робот чудово справляється з підвищеною волатильністю ринку та здатен передбачати напрямок тренда, які для рядового трейдера здаються непередбачуваними. До того ж, торгові роботи завжди діють строго в певному порядку і виконують заходи з управління капіталом, які так часто нехтуються живими людьми.

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити